Цель
16000 грн.
Собрано:
16000 грн.
Создан:
10-06-2020
Статус:
Завершен

Нужна помощь! Чудесному мальчишке Максиму Андронаки очень важно пройти очередной курс реабилитации.

«Я, Андронакі Наталія Василівна, мама Андронакі Максима Івановича, 15.09.2013 р.н., діагноз ДЦП, спастичний нижній парапарез, дискінетична форма. Затримка психо-мовного розвитку, хочу виразити глибоку вдячність спеціалістам Біржі благодійності "Добродій" за оплату реабілітації мого сина Максима в реабілітаційному центрі "Пріоритет" м. Київ.

Після чергової реабілітації в даному центрі у моєї дитини відбулися значні позитивні зміни як в психомовному так і в фізичному розвитку. Максим став більш уважним, старається зосереджувати увагу на певному предметі, який йому дається для вивчення. Після проходження в центрі "Пріоритет" таких процедур, як: Томатіс" , Біоакустичної корекції, мікрополяризації, логопедичних занять і зондового масажу, дитина все більше і старанніше намагається вимовляти нові звуки і слова, склади слів стають більш чіткі, покращилось розуміння того, яку дію його просять виконати, бажання брати участь в іграх. Видно зміну поведінкових реакцій. В фізичному розвитку з'явилась позитивна динаміка в русі, покращилась рухова активність, Максим старається ходити самостійно, без сторонньої допомоги, і хоча ще швидко втомлюється, і має часто відпочивати, та з кожним днем його кроки стають більш тривалими і впевненішими.

Я надзвичайно радію успіхам сина. Лікарі та реабілітологи наполягають на продовженні тривалої реабілітації для мого синочка, тільки постійною працею зміни будуть покращуватись, а динаміка в розвитку поліпшуватись.

Так як я самостійно виховую синочка і не маю змоги оплачувати повноцінну, стабільну реабілітацію Максиму, я змушена знову звертатись за допомогою до Вас і прошу допомогти оплатити чергову реабілітацію Максима в Центрі стимуляції мозку "Пріоритет", яка відбудеться з 13 липня 2020 року. Я безмежно вдячна Вам за те, що вже декілька років поспіль, ви не залишаєте нас з дитиною, і завжди підтримуєте і допомагаєте в оплаті реабілітацій мого сина, які йому життєво необхідні».

Цель проекта: собрать 16 000 гривен на плановую реабилитацию для 6-летнего Максима Андронаки.

Проект завершен
CreditPlus
17-06-2020
21:06
15800 грн.
Оксана
17-06-2020
17:40
100 грн.
аноним
13-06-2020
15:15
100 грн.
Свидетельство о рождении  
Справка 
Справка  
Счет  

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ