Цель
12380 грн.
Собрано:
12380 грн.
Создан:
19-06-2020
Статус:
Завершен

Чтобы дети дышали! Нужна помощь в оплате ремонта аппарата ИВЛ в детской больнице на Космической.

Медицина - это сложный высокотехнологичный процесс. Выживание маленьких пациентов в значительной степени зависит от исправности технологического обеспечения больницы.

Практически при всех критических состояниях у детей возникают проблемы с дыхательной системой и только аппарат ИВЛ экспертного класса может на время заменить функцию легких и сохранить жизнь ребенка. В случае их тяжелого повреждения только аппараты ИВЛ вентилируют легкие маленьких пациентов без повреждения легочной паренхимы и благодаря своей возможности контролировать их состояние, в дальнейшем помогут снять ребенка с аппаратной вентиляции.

Лечение детей в отделении интенсивной терапии невозможно без трех составляющих: исправного оборудования, наличия лекарств и интеллектуального ресурса медицинских работников. Ремонт аппаратов ИВЛ - огромная помощь врачам в нелегкой работе.

К нам обратились за помощью в оплате ремонта аппарата ИВЛ медики Днепропетровской областной детской клинической больницы.

«Адміністрація КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР звертається до Вас з великим проханням про виділення коштів на ремонт медичного обладнання, а саме апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) для відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 12 ліжок.

На жаль, державного фінансування не вистачає для задоволення всіх потреб при проведенні інтенсивної терапії дітям від 1 місяця до 18 років.

Зокрема, нам не вистачає коштів для ремонту існуючого обладнання ШВЛ, за допомогою якого досягаються найбільш безпечні умови лікування й одужання дітей, що може суттєво впливати на показники дитячої смертності у регіоні.

Апарати штучної вентиляції легень є вкрай необхідними, адже вони заміщують ключову вітальну функцію - функцію дихання. ШВЛ використовується при невідкладних станах (шоки, політравми, органні дисфункції т.д.). Більшість пацієнтів вимагає проведення ШВЛ в післяопераційному періоді. ШВЛ також спеціалізуються на допомозі паліативним хворим, в тому числі з рідкісними захворюваннями, завдяки чому покращується якість та тривалість життя (в нашому відділенні 1 дитина с рідкісним органним захворюванням використовує ШВЛ продовж останніх 5 років зі збереженими ментальними функціями).

Дуже важливо, щоб апарати ШВЛ були сучасними, з інтелектуальними програмами, які дозволяють максимально адаптувати вентиляцію легень до вимог пацієнта. Такі режими можливі в наших апаратах ШВЛ, але, на жаль, вони не працюють.

Через відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 12 ліжок в середньому проходить 700 дітей на рік, серед них вимагає проведення ШВЛ 30-40 %.

Для відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 12 ліжок було відремонтовано апарат ШВЛ “Maquet Servo-1” Сума ремонту склала 12 380 (дванадцять тисяч триста вісімдесят) гривень.

Просимо Вашої допомоги по збору коштів для оплати проведеного ремонту апарату ШВЛ».

12 380 гривен не такая большая сумма, если учитывать, что это цена жизней крошечных малышей. Но зачастую именно такие суммы становятся решающими для спасения чьей-то жизни.

Цель проекта: собрать 12 380 гривен на оплату проведённого ремонта аппарата ИВЛ для отделения анестезиологии и интенсивной терапии ОДКБ.

Проект завершен
Сотрудники Concord Bank
24-06-2020
09:14
12380 грн.
Письмо  
Счет 
Накладная 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ