Цель
15960 грн.
Собрано:
15960 грн.
Создан:
27-01-2021
Статус:
Завершен

МАГНУСУ МАКУШЕНКО НЕОБХІДНО ПРОДОВЖУВАТИ ТОМАТІС-ТЕРАПІЮ!

Магнус - дитина з аутизмом. У дітей з таким діагнозом порушено взаємозв'язок із зовнішнім світом. І дуже важливо з самого дитинства відновлювати соціальну адаптацію.

«Після року я почала помічати, що з Магнусом відбувається щось дивне. Він не реагував на звертання, не виходив з коляски, а, якщо й виходив, то постійно бігав по колу. Коли у нього народилася сестричка, Магнус не помічав її, проходив байдуже повз. Коли ми звернулися до лікарів, нам поставили діагноз «дитячий аутизм». З того часу постійно проходимо реабілітаційні курси. Після лікування у Магнуса спостерігається стійкий прогрес. Дуже ефективні для нього заняття по методу томатіс-терапії. На жаль, наша сім'я, в якій виховується троє дітей, фінансово оплатити дороге лікування не в змозі. Тому звертаємось за допомогою в зборі коштів! »- Наталія Макушенко.

Діагноз «аутизм» означає, що внутрішній світ Магнуса унікальний. Хлопчик дуже талановито конструює і з нього може вийти чудовий інженер. Треба тільки дати йому шанс навчитися жити в суспільстві.

Мета проєкту: зібрати 15 960 гривень на курс занять по методу томатіс-терапії для 6-річного Магнуса Макушенко.

Проект завершен
Credit7
28-01-2021
10:01
15960 грн.
Свидетельство о рождении 
свидетельство об инвалидности 
справка с диагнозом 
выписка 
выписка 
Медицинское заключение 
Счет 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ