Цель
8600 грн.
Собрано:
8600 грн.
Создан:
09-02-2021
Статус:
Завершен

ЗНАЙТИ ВІРНИЙ ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ‘Я ДОПОМОЖЕ ВАРТІСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ. ГЛІБ БУДЯНСЬКИЙ ПОТРЕБУЄ НАШОЇ ПІДТРИМКИ!

Батьки дуже чекали на народження сина. Заздалегідь придумали ім'я, планували, де Гліб буде вчитися, коли підросте, в якій секції буде займатися. Але в 7 місяців дитині зробили МРТ, на якому виявили атрофічні зміни головного мозку. Звичайно, плани і мрії відійшли на другий план, треба будо терміново лікувати малюка.

«Кожні три місяці ми лягали на обстеження. В 1 рік дитина не перевертались, не сиділа самостійно. Ми отримували тяжкі діагнози один за одним: до ДЦП та затримки психічного розвитку додалась мікроцефалія. Лікарі вважають, що справа в генетиці, і щоб дізнатися точний діагноз, необхідно робити додаткові медичні дослідження. Нам важливо розуміти, як далі лікувати сина, яку обрати реабілітацію, щоб не зашкодити його розвитку. Наша родина вірить, що Гліб зможе ходити і говорити. На жаль, додаткові обстеження дорого коштують, ми не маємо ресурсів на їх проведення. Тому благаємо про допомогу всіх небайдужих людей!» - Зоя Будянська.

У Гліба приємна усмішка. Дитина не розмовляє, але дуже контактна і весела. Обожнює старших сестер, любить тримати їх за руки. Ми віримо, що попереду у хлопця великі успіхи та здорове життя!

Мета проєкту: зібрати 8 600 гривень на обстеження 2-річного Гліба Будянського з тяжкими діагнозами.

Проект завершен
Александр
10-02-2021
10:57
8500 грн.
Светлана
09-02-2021
16:16
100 грн.
Свидетельство о рождении 
выписка 
выписка 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
консультативное заключение 
результат обследования 
Счет 
акт выполненных работ 
расписка 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ