Цель
20000 грн.
Собрано:
20000 грн.
Создан:
15-02-2021
Статус:
Завершен

АРТЕМ ЗМОЖЕ ГОВОРИТИ: РОДИНІ ХЛОПЦЯ ПОТРІБНА ДОПОМОГА В ОПЛАТІ ЛІКУВАННЯ!

Дитина майже 6 років живе з симптомами аутизму та психічним розладом. Його мозок працює не так, як в інших людей. Артем не розуміє звернену мову й сам не вміє говорити. Хворобу діагностували, коли дитині був 1 рік. З того часу Артем постійно лікується дома та в реабілітаційних центрах.

«Ми його дуже любимо і хочемо допомогти, щоб Артемчику в подальшому житті було легше. Синок тягнеться до однолітків, але не може зовсім взаємодіяти з ними, у нього порушене мовлення, він не може контролювати свої емоції. Ми використовуємо всі методи, на які вистачає коштів. Лікування зараз дуже вартісне, тому звертаємось до вас за допомогою: допоможіть моєму синочкові пройти черговий курс реабілітації. Ми мріємо, що зовсім скоро наш Артем заговорить» - Ірина Хомич.

Хоч стан Артема складний, йому можна допомогти. Регулярні реабілітації полегшують життя хлопця. З новим пройденим курсом дитина дорослішає, стає більш самостійною, з‘являються окремі слова. Ми сподіваємось, що в Артема все вийде і він зможе спілкуватися.

Мета проєкту: зібрати 20 000 гривень на лікування 6-річного Артема Хомича (діагноз: дитячий аутизм).

Проект завершен
SlonCredit
18-02-2021
09:55
20000 грн.
Свидетельство о рождении 
свидетельство об инвалидности 
выписка 
выписка 
выписка 
выписка 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
Счет 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ