Цель
19960 грн.
Собрано:
19960 грн.
Создан:
16-02-2021
Статус:
Завершен

ДОПОМОЖІТЬ ВСТАТИ НА НОГИ 2-РІЧНОМУ АРТУРУ ЛОВІЦЬКОМУ З ТЯЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ!

У Артура ДЦП та спастичний тетрапарез. Довгий час малюк не тримав голову, не сидів, не міг стояти. В пів року до наявних діагнозів додалася структурна епілепсія. Дитина пройшла довге протисудомне лікування, зараз постійно лікується в спеціалізованих клініках.

«Лікарі нам сказали, якщо ми будемо відвідувати курси реабілітації 4-5 разів на рік, в Артура є великі шанси ходити. Син почав ставати на ніжки біля опори, краще повзати, сам грається іграшками, посміхається. Найбільше моє бажання побачити, як мій синочок ходить, почути від нього перше слово «мама». Я вірю, що в нас все вийде, мій син не буде відставати в розвитку, матиме багато друзів, у нього попереду здорове життя. Але сучасне лікування дуже коштовне, я сама виховую сина, тому не в змозі заплатити за черговий курс реабілітації. Прошу допомоги небайдужих людей!» - Оксана Ловіцька.

Ваша допомога та підтримка вкрай важлива для малюка, щоб він міг подолати хворобу й мав змогу йти вперед до здорового життя.

Мета проєкту: зібрати 19 960 гривень на реабілітаційне лікування для 2-річного Артура Ловіцького (діагноз: ДЦП, епілепсія).

Проект завершен
ООО "Авентус Украина"
22-02-2021
11:58
19950 грн.
Аноним
17-02-2021
12:37
10 грн.
Свидетельство о рождении 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
выписка 
выписка 
Счет 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ