Цель
20000 грн.
Собрано:
20000 грн.
Создан:
18-02-2021
Статус:
Завершен

КУРС БОБАТ-ТЕРАПІЇ ДОПОМОЖЕ МАКСИМУ ДОЛГОШЛЮБНОМУ ЖИТИ ЗДОРОВИМ ЖИТТЯМ!

Максим хворий з народження. Передчасні стрімкі пологи трапилися на 28 тижні, дитина народилася глибоко недоношеною. У результаті - гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, затримка розвитку, тугоухість 4 ступеню. У свої 6 років Максим не може самостійно сидіти, не ходить, погано розмовляє.

«У сина слабенькі ручки і неслухняні ніжки, але він дуже старається. Я постійно повторюю, що разом ми впораємося, ще трохи і Максимка навчиться бігати, весело гратися і спілкуватися з друзями, тобто жити повноцінним життям. Зрозуміло, що попереду у нас довгий шлях, багато роботи та нових досягнень. Але є надія, завдяки якій ми рухаємось далі. За весь час ми пройшли реабілітації в різних куточках України. ЛФК, масажі, заняття в басейні з реабілітологом, логопеди, психологи. Зараз Максим активно росте і йому потрібно розвиватися. Попереду реабілітація в «Бобат- центрі», де лікарі за сучасною методикою допоможуть сину. Але фінансово нам дуже тяжко. Коштів ледве вистачає на скромне харчування, підгузки, медикаменти. Ми змушені були покинути рідну домівку через війну на Донбасі. Я не працюю, бо весь час поряд з Максимом.

Стільки вже витрачено сил, що зупинятися не можна! Тому звертаюсь до вас з проханням по допомогу в оплаті реабілітації для мого сина» - Наталія, мама Максима.

Після останнього курсу за методом бобат-терапії Максим почав говорити більше слів, його психічний став нормалізувався. Ми віримо, що попереду у хлопця є всі шанси жити повноцінним життям. Просимо відгукнутись та допомогти дитині!

Мета проєкту: зібрати 20 000 гривень на лікування для 6-річного Максима Долгошлюбного з тяжкими діагнозами.

Проект завершен
ООО "Авентус Украина"
22-02-2021
11:59
20000 грн.
Свидетельство о рождении 
выписка 
выписка 
выписка 
выписка 
выписка 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
Счет 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ