Цель
20000 грн.
Собрано:
20000 грн.
Создан:
19-02-2021
Статус:
Завершен

АНГЕЛІНА ГАНЕНКО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ В ЛІКУВАННІ!

Ангеліна - найдорожче, що є у мами. Дитина народилась з подвійним обвиттям пуповиною, що, на жаль, викликало купу проблем зі здоров‘ям, включаючи органічне ураження головного мозку, нижній парапарез, гіперкінетичний синдром. Вісім років дівчина бореться з хворобами, мама завжди рядом допомагає й підтримує Ангелінку, і сьогодні ця родина може похвалитися відмінними результатами.

«В рік Ангеліні поставили остаточні діагнози, і ми почали боротися за здоров’я дитини. Ми їздили по всій Україні, проходили додаткові обстеження. Завдяки активній реабілітації, донечка самостійно сидить, ходить, тримаючись за руку, розмовляє, але поки не чітко, короткими реченнями. Ангеліна весела, допитлива, доброзичлива. Вона дуже хоче бути здоровою і нарешті зробити свій перший самостійний крок. Для цього нам необхідно продовжувати лікування, коштів на яке у мене катастрофічно не вистачає. Допоможіть нам поїхати на новий курс лікування в клініку «Томатіс»!» - Віта Ганенко.

Не будьмо байдужими, підтримаємо дівчинку та її родину.

Мета проєкту: зібрати 20 000 гривень на томатіс-терапію для 9-річної Ангеліни Ганенко (діагноз: органічне ураження головного мозку).

Проект завершен
ООО "Авентус Украина"
22-02-2021
12:00
20000 грн.
Свидетельство о рождении 
свидетельство об инвалидности 
выписка 
выписка 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
Счет 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ