Цель
70000 грн.
Собрано:
25050 грн.
Создан:
22-02-2021
Статус:
Открыт

РАК КРОВІ УРАЗИВ 17-РІЧНУ ОКСАНУ МАЩЕНКО: РОДИНА ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ!

Оксані 17 років - безтурботний та радісний період, коли попереду все життя. Однак цей чудовий час дівчині перекреслила підступна хвороба. Оксана студентка випускного курсу кулінарного коледжу. Вона мріяла працювати в ресторані шеф-кухарем, але зараз всі плани зруйновані вщент - життя дівчини опинилося в серйозній небезпеці.

«На початку січня донька стала відчувати запаморочення, піднялась температура, з‘явились судоми. Аналіз крові показав наявність бластних клітин. Нас госпіталізували в обласну лікарню Дніпра, зробили пункцію. Лабораторія «Охматдит» підтвердила діагноз: гострий лімфобластний лейкоз. Терміново ми почали лікувати дитину, зараз проходимо хімієтерапію. Перший блок дається Оксані важко: інфекції, низькі показники крові. Донька пригнічена, вона у тяжкому емоційному стані, незважаючи на це, стійко переносить всі болісні процедури, постійні крапельниці, уколи. Попереду тривале лікування, але все залежить від грошей, яких наша родина не має, ми не в змозі забезпечити Оксану всім необхідним для лікування, тому звертаємось до небайдужих людей: допоможіть врятувати життя донечці!» - мама Світлана.

Важка хвороба доньки стала для сім’ї Мащенко ударом, але ці люди змогли мобілізуватися і почати боротьбу за життя дитини. На жаль, моральних зусиль недостатньо, щоб забезпечити матеріально весь процес лікування.

Мета проєкту: зібрати 70 000 гривень на лікування 17-річної Оксани Мащенко (діагноз: гострий лімфобластний лейкоз).

*Поля обязательные к заполнению

** При оплате с помощью платёжной карты может быть списана комисся.
При оплате наличными через кассу зачисляются все 100% средств.
Anna
26-02-2021
11:41
50 грн.
ООО "Авентус Украина"
22-02-2021
12:03
25000 грн.
Свидетельство о рождении 
справка с диагнозом 

У вас есть проект?

НАПИШИТЕ НАМ