Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

​6-МІСЯЧНИЙ МАЛЮК, ЩО ПЕРЕБУВАЄ ПІД ПАТРОНАТОМ, ПОТРЕБУЄ СПЕЦІАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ЛІКІВ!

Мета:
40066.14 грн
Зібрано:
40066.14 грн
6 березня до патронатної родини Олени влаштували піврічного хлопчика. Про немовля було відомо тільки те, що воно народилось на 33 тижні вагітності. Через недбале виконання батьківських обов'язків біологічною матір'ю, він потрапив до лікарні у важкому стані. Хлопчика ледве врятували.

6-РІЧНА ДІАНА З ДЦП ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ! ПІДТРИМАЙТЕ ДИТИНУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Батьки Діани намагаються дати їй все можливе лікування та реабілітаційну підтримку, яку можуть. Родина вже спробувала масажі, різноманітну фізіотерапію, сенсорну інтеграцію, магнітні процедури, заняття з логопедами, психологами та корекційними педагогами. Найближчим часом дівчинці необхідний черговий курс реабілітації, що не по кишені її батькам. Родина Коваленків звертається до усіх небайдужих підтримати їх та їхню донечку!

​11-РІЧНИЙ ВЛАД ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ПІСЛЯ ДТП. РОДИНА ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ!

Мета:
40210 грн
Зібрано:
40210 грн
Близько 7 років тому родина Влада Коваленка потрапила у страшну ДТП. У хлопчика була відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, гнійний менінгоенцефаліт, що призвів до 5-місячної коми.

​7-РІЧНИЙ МАКСИМ З ДЦП І ВАДОЮ МОВЛЕННЯ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ!

Мета:
23000 грн
Зібрано:
23000 грн
Максим Дробот від народження бореться з наслідками важких діагнозів. Від народження хлопчику встановили ДЦП, системний недорозвиток мовлення І рівня, виражену когнітивну недостатність.

​7-РІЧНА АНЯ ЗІ СКЛАДНИМИ ДІАГНОЗАМИ ПРАГНЕ ЗДОБУТИ СВОБОДУ РУХІВ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Завдяки невтомній праці, у дитини зменшилася спастика тіла, покращилася моторика рук, з’явився невеликий словниковий запас, зміцніли м'язи спини та ніг. Аня навчилася стояти біля опори та ходити з підтримкою, розрізняти форми та кольори. Попереду у Ані багато роботи. Їй важливо продовжувати реабілітаційні заняття, щоб не втратити здобутих навичок. Адже кожний пропущений курс може спричинити регрес.

​ДОПОМОЖІТЬ 6-РІЧНОМУ ІГОРЮ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ЗДОБУТИ НОВІ НАВИЧКИ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Через військове вторгнення росіян в Україну Хоменки були вимушені покинути рідну оселю у Харкові. А Ігор пропустив чимало реабілітаційних занять. Якщо хлопчик не почне курс у квітні багато здобутих навичок буде втрачено. Будь ласка, підтримайте родину, допоможіть Ігорю!

​НАЗАРУ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ 2,5 РОКИ. ВІН ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ!

Мета:
39500 грн
Зібрано:
39500 грн
Уся велика родина з нетерпінням чекала на появу маленького Назара. Молода мама Аліна дотримувалась усіх рекомендацій лікарів і схвильовано готувалась до народження малюка. На жаль, важкі й тривалі пологи не минули без негативних наслідків для Назара.

​ДОПОМОЖІТЬ 13-РІЧНОМУ РОМАНУ З ДЦП ПРОЙТИ РЕАБІЛІТАЦІЮ У КВІТНІ!

Мета:
19908 грн
Зібрано:
19908 грн
До віку, коли Роман дуже різко підріс, він міг пересуватися з підтримкою. Але зараз, коли зріст хлопця сягнув 170 см, ходити йому не вдається взагалі. Втім, Роман не припиняє боротися за здорове майбутнє. Курси реабілітацій не можна пропускати, адже тоді усі здобуті навички буде втрачено.

​МИРОСЛАВА З АУТИЗМОМ ПОТРЕБУЄ ПЛАНОВОГО КУРСУ ЗАНЯТЬ У КВІТНІ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Мирославі Маслій 7 років. Дівчинка народилась абсолютно здоровою. Її батьки не підозрювали, яка боротьба за здоров’я доньки очікує на них у майбутньому.

​5-РІЧНИЙ СЕМЕН З ВРОДЖЕНОЮ ВАДОЮ СЛУХУ ПОТРЕБУЄ СЛУХОВИХ АПАРАТІВ!

Мета:
92876 грн
Зібрано:
92876 грн
У 3 роки Семен захворів на гнійний двосторонній отит. Після цього батьки зауважили, що син почав недочувати. Медики заспокоювали родину, і запевнювали, що після важкої хвороби слух відновиться. Але коли батьки вже звикли, що Семен дуже голосно розмовляє, лікар направила хлопчик на аудіограму.

​3-РІЧНІ БЛИЗНЮКИ АНДРІЙ ТА ІВАН З СИНДРОМОМ ДАУНA ПОТРЕБУЮТЬ СОЦІАЛІЗАЦІЇ!

Мета:
35000 грн
Зібрано:
35000 грн
Братам-близнюкам Андрію та Івану Бубенцовим 3 роки. Від народження хлопчики мають складний діагноз — синдром Дауна. Ця інформація приголомшила батьків, адже всю вагітність лікарі тішили родину лиш позитивними новинами, і ніхто не міг передбачити складну патологію у малюків.

​РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КУРС ДЛЯ НАЗАРА З ДЦП. ДОПОМОЖІТЬ РОДИНІ ОПЛАТИТИ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Назару Плахотнюку 13 років. На жаль, від народження хлопець має важкі діагнози, серед яких ДЦП, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, мовленнєві порушення. Назар не може обслуговувати себе самостійно: не їсть, не одягається, не ходить. В усьому за ним доглядає мама, поки тато на роботі.

​​10-РІЧНА ЯНА З ДЦП МРІЄ САМОСТІЙНО ХОДИТИ! ДОПОМОЖІТЬ ДІВЧИНЦІ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Прогнози лікарів здебільшого позитивні. Уже зараз Яна може похвалитися гарними результатами: вона може сидіти і повзати, стояти біля опори. Щоправда, ходити може поки що тільки з підтримкою. Але запорука максимального відновлення — у регулярних заняттях з реабілітологами.

​6-РІЧНИЙ ЯРОСЛАВ З АУТИЗМОМ ПОТРЕБУЄ СОЦІАЛІЗАЦІЇ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Малюк розвивався нормально: перевертався на животик, повзав і почав ходити. Та коли сину виповнився рік, маму насторожили певні нюанси у його поведінці. Хлопчик не завжди відгукувався на власне ім’я, не дивився в очі, а грався тільки однією машинкою, яку увесь час лише катав. На ігровому майданчику Ярослав не звертав уваги на інших дітей, він увесь час тримався осторонь. Але найбільше маму тривожило те, що у дитини зовсім не було страхів. Наприклад, хлопчик міг бігти під машину і сміятися. Крім того,...

​4-РІЧНИЙ МАКСИМ З ДОНЕЧЧИНИ МАЄ ВАЖКІ ДІАГНОЗИ. ВІН ПЕРЕЖИВ СИЛЬНИЙ СТРЕС І ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Від народження Максим розвивався, як усі діти, але мав невелику затримку у розвитку мовлення. Він приймав ліки і відвідував заняття з сенсорної інтеграції, та потроху починав говорити. Родина Максима мешкала у Донецькій області. Одного разу дитина почула гучний вибух і дуже злякалась. З тих пір хлопчик зовсім перестав розмовляти.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ