Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

​11-РІЧНИЙ ЮРА З ДЦП ПОТРЕБУЄ КУРСУ ЗАНЯТЬ З РЕАБІЛІТОЛОГАМИ У ЧЕРВНІ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Зараз Юра разом з мамою перебувають у Трускавці, куди вони приїхали з Кривого Рогу, коли почалась повномасштабна війна. Попри всі виклики й складнощі мама чимдуж старається полегшити стан сина та не опускаючи рук опікується його лікуванням і відновленням.

​ДОПОМОЖІТЬ 6-РІЧНОМУ ЕРІКУ З АУТИЗМОМ СКАЗАТИ ПЕРШІ СЛОВА!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Ерік народився здоровим малюком, розвивався згідно віку, почав вимовляти перші звуки. На жаль, коли малюку виповнилось 1,5 роки, він почав втрачати набуті навички. Родина звернулась до лікарів, проте педіатр і невролог заспокоювали молоду маму.

​3-РІЧНИЙ ВЛАДИСЛАВ З ДЦП ПОТРЕБУЄ ЛИПНЕВОГО КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ! ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЧИКУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Дитина регулярно займається як вдома, так і зі спеціалістами. На жаль, коштів на лікування й відновлення Владика катастрофічно не вистачає. Мама хлопчика, Таміла, й сама має інвалідність через захворювання крові та потребує дорогого лікування.

4-РІЧНИЙ ДАМІР МАЄ ВАЖКІ ДІАГНОЗИ ТА ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ! ПІДТРИМАЙТЕ МАЛЕНЬКОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Спочатку Дамір розвивався без особливостей: повзав, посміхався, реагував, самостійно сидів тощо. Перші тривоги у батьків з’явились тоді, коли син втратив здатність використовувати вказівний жест, не розумів зверненого мовлення й сам не говорив.

​5-РІЧНА ДАША З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Даша — весела дівчинка, яка полюбляє музичні іграшки, із задоволенням гойдається на гойдалках і гуляє серед природи. Спеціалісти відзначають прогрес Даші, тому вся родина вірить у можливість поступового відновлення фізичних та розумових здібностей дівчинки.

​6-РІЧНИЙ ДАНЯ БОРЕТЬСЯ З РІДКІСНИМ ДІАГНОЗОМ! ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЧИКУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Справжнього дитинства у Дані Єпанова не було через рідкісне захворювання. Його діагноз — глутарова ацидурія 1 типу, що зустрічається в 1 випадку з 50 000.

​9-РІЧНИЙ МАКСИМ З ДЦП ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Хлопчик — слухняний та старанний. Максим дуже любить плавати у басейні, займатися із психологом і відвідувати масаж, а от заняття із логопедом йому даються важко. Завдяки регулярним заняттям, хлопчик став більш впевненим, він краще відчуває своє тіло.

​​12-РІЧНИЙ КИРИЛО З ДЦП МРІЄ СПІВАТИ НА ВЕЛИКІЙ СЦЕНІ. ПІДТРИМАЙТЕ ХЛОПЦЯ У ЙОГО БОРОТЬБІ!

Мета:
25990 грн
Зібрано:
25990 грн
Кирило розуміє, що без регулярних занять він не зможе вільно рухатися. А тому наполегливо працює над здобуттям нових навичок. Будь ласка, допоможіть мріям Кирила здійснитися! Підтримайте його у нелегкій боротьбі за здорове майбутнє!

​​9-РІЧНИЙ ТИМУР З ДЦП МРІЄ СТАТИ ЛІКАРЕМ! ПІДТРИМАЙТЕ ХЛОПЧИКА!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Тимур разом із мамою покинули рідну домівку на Донеччині, рятуючись від російських окупаційних військ. Але родина попри все не припиняє боротись за повноцінне життя та здоров’я хлопчика.

​14-РІЧНА ДАША З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ В ОПЛАТІ ЧЕРВНЕВОГО КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
24780 грн
Зібрано:
24780 грн
Коли тато дівчинки був живий, родина активно займалась відновленням доньки — Даша регулярно відвідувала центри реабілітацій. Тепер мама виховує доньку самотужки.

​ВІКА З АУТИЗМОМ ПОТРЕБУЄ ДОРОГОГО ОБСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ МОЗКУ

Мета:
13100 грн
Зібрано:
13100 грн
Зараз лікар радить Вікторії зробити ЕЕГ. Нічний моніторинг біоелектричної активності мозку — це найпоказовіший діагностичний метод. Завдяки йому медики зможуть скоригувати терапію для Вікторії на ту, що ідеально підійде її стану й зможе запобігти можливим епілептичним нападам.

​14-РІЧНИЙ ІЛЛЯ МРІЄ ПРО САМОСТІЙНЕ ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ. ДОПОМОЖІТЬ ПІДЛІТКУ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ ДЦП

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Після кожного курсу реабілітаційних занять Іллі стає значно краще. На жаль, медичні послуги спеціалістів коштують чимало, тож родина потребує підтримки небайдужих. Будь ласка, долучіться до збору для хлопця!

​ПІДТРИМАЙТЕ БОГДАНА З ДЦП! ХЛОПЦЮ НЕОБХІДНА РЕАБІЛІТАЦІЯ!

Мета:
20280 грн
Зібрано:
20280 грн
Цього літа Богдана чекають на черговий плановий курс реабілітації. Будь ласка, допоможіть йому потрапити на заняття, щоб вже у червні хлопець здобув нові навички й уміння!

​​6-РІЧНИЙ МИХАЙЛО З АУТИЗМОМ СПОДІВАЄТЬСЯ ПОТРАПИТИ НА КУРС РЕАБІЛІТАЦІЇ У ЧЕРВНІ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Мама виховує Михайлика самостійно. Тому вона не має можливості оплатити всі необхідні курси реабілітації. Будь ласка, допоможіть Михайлику соціалізуватися та заговорити! Підтримайте його!

​17-РІЧНИЙ ЯРОСЛАВ З ДЦП ТА ЕПІЛЕПСІЄЮ ПРОСИТЬ ПРО ДОПОМОГУ!

Мета:
26500 грн
Зібрано:
26500 грн
Ярослав Макаренко любить музику і грає з друзями у боулінг, відвідує театральний гурток і компʼютерні заняття. Але з юних років хлопець змушений боротись за життя та здоров’я. У ранньому віці у нього вперше стались епілептичні напади, які було неможливо контролювати.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ