Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

КРИХІТКА НІКОЛЬ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
19900 грн
Зібрано:
19900 грн
Ніколь 2,5 рочки. Вона так любить посміхатися, обожнює яскраві іграшки і музику. У віці до 3 років дитина найактивніше розвивається. Зараз перед Ніколь постала важлива мета — навчитися ходити. Дівчинка обов'язково досягне її, якщо ви допоможете.

ДОПОМОЖІТЬ ЗІБРАТИ КОШТИ НА ПЛАНОВУ РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЛЯ КУРОЧКИ АРТЕМА!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
З 10 місяців Артем з мамою почали відвідувати реабілітаційні курси. Але покращень не було. Аж поки не потрапили до «Ростка життя» у Харкові. Вже після першого курсу хлопчик поповз, сів, встав у опори. Після другого курсу почав самостійно жувати. А після третього навчився підніматися на ліжко, правильно спускатися з меблів/ Артемко ще такий маленький, у нього є всі шанси стати на ніжки, бути як всі. Тільки з вашою допомогою хлопчик поїде на плановий курс напочатку лютого.

ДАНЯ ХОЧЕ ДРУЖИТИ! ДОПОМОЖІТЬ ЙОМУ ЗАГОВОРИТИ!

Мета:
19440 грн
Зібрано:
19440 грн
Своє перше слово Даниїл промовив аж у 2,4 роки. Він сказав «мама», почався зоровий контакт. У 3 роки хлопчику встановили діагноз — РАС, затримка мовленнєвого розвитку.

ЗАНЯТТЯ НА ВІБРОПЛАТФОРМІ ДОПОМОЖУТЬ СТАСИКУ ВІЛЬНО РУХАТИСЯ!

Мета:
23815 грн
Зібрано:
23815 грн
У Стасика ДЦП. Щасливому дитинству заважають тонус м'язів і мимовільні рухи. Єдиний спосіб полегшити цей стан — заняття на віброплатформі. Уперше Стасик спробував такі заняття у Польщі. Результати були неабиякими - тіло розслабилось, виконувати усі рухи стало набагто легше.

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО НЕ ЗА ГОРАМИ. ПІДТРИМАЙТЕ 5-РІЧНОГО ІГОРА З ДЦП

Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Довгоочікуване дитя. Ігор народився вчасно. 3 дні у пологовому, і їх із мамою виписали додому. Перший тиждень життя хлопчик дуже мало їв і спав. Батьки запанікували і звернулись до педіатра. Їх направили до стаціонару у Харків. Там у малюка виявили внутрішньоутробну двосторонню пневмонію. Хворобу лікували дуже довго. Але на цьому боротьба Ігора не завершилась.

ДИТИНСТВО З ЕПІЛЕПСІЄЮ. ПОТРІБНА ДОРОГА ДІАГНОСТИКА ДЛЯ НОВІКОВА НАТАНА!

Мета:
9000 грн
Зібрано:
9000 грн
Зараз Натану 5 років, і він вміє впевнено сидіти, повзати на попі, вставати біля опори, стояти з підтримкою, ходити з ходунками, за ручку та притримуючись за стіну. Говорить багато слів та словосполучень, розповідає вірші. Хлопчина любить музикальні іграшки, книжки та пластилін. Натан дуже життєрадісна дитина, любить займатися та радіє, коли його хвалять. Щоб контролювати стан здоров'я Натана, потрібні регулярні нічні моніторинги активності мозку - раз на 6-8 місяців. Наступна енцефалограма призначена на кінець лютого. Будь ласка, допоможіть родині оплатити її!

ОРТЕЗ ДЛЯ МИШКА. БЕЗ НЬОГО ХЛОПЧИК ПРИРЕЧЕНИЙ НА ПОСТІЙНІ ВИВИХИ СУГЛОБА

Мета:
14280 грн
Зібрано:
14280 грн
Щоб підняти сина на ноги, розвивати й лікувати, потрібні колосальні кошти. Родина, де працює тільки тато, ледве зводить кінці з кінцями. А нещодавно, після операції на кульшовому суглобі, Мишкові призначили ортез. Це потрібно для того, щоб не допустити повторного вивиху. Ортези допоможуть ніжкам бути у правильному положенні.

У 3-РІЧНОГО МИКИТКИ ДЦП. ВІН МОЖЕ БУТИ ЗДОРОВИМ, ЯКЩО ВИ ДОПОМОЖЕТЕ!

Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Уже 3 роки Микита разом із батьками відчайдушно старається наздогнати однолітків. Зараз йому 3 роки, і він впевнено тримає голову, перевертається, грається іграшками, повзає, сидить з опорою на витягнутих руках. Хлопчина вміє розмовляти! А ще знає усі частини тіла, показує їх. Влітку Микитка навчився сидіти на колінах з рівною спинкою! Це неймовірні досягнення! Такий успіх мотивує займатися іще, не покладаючи рук. Питання у грошах. Курси занять коштують дуже дорого, за нові навички доводиться платити великі суми.

НЕЗГОРТАННЯ КРОВІ РУЙНУЄ НАСТІНЕ ДИТИНСТВО. БЕЗ ДОРОГИХ ЛІКІВ ВОНА МОЖЕ ПОМЕРТИ!

Мета:
50000 грн
Зібрано:
50000 грн
Насті 13. Вона обожнює тварин і мріє стати ветеринаром. Уже й навчальний заклад обрала - Харківський ветеринарний коледж. А ще дівча любить читати й малювати, вишиває бісером із 7 років. У квітні 2015-го життя дитини змінилось назавжди. Дівчинка потрапила до реанімації у надважкому стані. З Краматорська у Харків її доставили санавіацією. Лікарі підозрювали рак крові. Та побоювання медиків не справдились. Натомість діагноз Насті все одно нікого не втішив - ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура, тяжкий хронічний перебіг.

ДЦП У 8-РІЧНОЇ НАСТІ. ПОТРІБНІ ЩОДЕННІ ВПРАВИ НА ДОРОГОМУ ТРЕНАЖЕРІ

Мета:
57000 грн
Зібрано:
57000 грн
І реабілітологи, і батьки помітили, що завдяки вправам на тренажері «Motomed» Настя стає більш активна і рухлива. Щоб не втрачати набутих навичок, задля стабільного прогресу, «Motomed» варто встановити вдома і займатися кожного дня.

«ЦЕРЕБРОКУРИН» ДОПОМОЖЕ ВОЛОДІ САМОФАЛУ ЗАГОВОРИТИ!

Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Володі 5. Його діагноз непростий — затримка психо-мовленнєвого розвитку внаслідок органічних уражень ЦНС та метаболічних порушень. Дитина майже не розмовляє і потребує постійного дорогого лікування. Генетик-метаболіст призначив Вові «Цереброкурин». Цей препарат, вважає лікар, допоможе хлопчику почати розмовляти. А ще спеціаліст стверджує, що «Цереброкурин» відновить уражені ділянки головного мозку, сприятиме покращенню загального розвитку дитини, моторики, пам'яті, концентрації уваги.

6-РІЧНИЙ ЖЕНЯ ЗРОБИТЬ ПЕРШІ КРОКИ ТІЛЬКИ З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20020 грн
Завдяки реабілітаціям хлопчик навчився перевертатися зі спини на животик, сидіти, повзати, стояти на високих колінцях. Женя навчився говорити! Нехай і не дуже добре, але його можна зрозуміти. Хлопчина дуже старається. Йому ж так хочеться досягнути вертикалізації і самостійно крокувати.

ДОРОГЕ СПЕЦХАРЧУВАННЯ НЕ ПО КИШЕНІ РОДИНІ ГАЛИЦЬКИХ

Мета:
9495 грн
Зібрано:
9495 грн
Вероніці 6 років. Через складні діагнози вона не ходить і навіть не сидить. Дівчинка дуже позитивна. Навіть до лікарів заходить з посмішкою. Ми відкриваємо збір, щоб забезпечити Вероніку спецхарчуванням на 3 місяці. Долучайтесь!

СТРАШНІ ДІАГНОЗИ РУЙНУЮТЬ ДИТИНСТВО КАМІЛИ. ДІВЧА ПОТРЕБУЄ ПОСТІЙНИХ РЕАБІЛІТАЦІЙ!

Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Зараз Камілі 8. Дитя не говорить. Знає деякі склади, букви. Писати і малювати не вміє. Попри це, Каміла дуже весела дівчинка. Обожнює спілкуватися. Хоч тут і виникають складнощі. Через хвороби, Каміла не завжди розуміє, як і з ким дружити і гратися.

НЕПІДЙОМНА СУМА ДЛЯ РОДИНИ СОВЄТОВИХ. ДОПОМОЖІТЬ ПРИДБАТИ СЛУХОВІ АПАРАТИ!

Мета:
158616 грн
Зібрано:
158616 грн
Ліза і Катя потребують слухових апаратів на обидва вушка. Вони носять їх від народження. Ті, що отримали від держави цієї весни, зовсім не підходять. Від них дзвенить у вухах, підвищена втома і постійний дискомфорт. І численні налаштування у сурдолога не допомогають. Ліза і Катя дуже хочуть чути навколишній світ. Та як би батьки не старались, вони не в змозі придбати дорогі апарати, які не виходитимуть з ладу, не будуть шипіти і створювати додаткові проблеми.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ