Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

​10-РІЧНИЙ ЯРОСЛАВ З ВАЖКОЮ ФОРМОЮ ДЦП ПОТРЕБУЄ НАГАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ!

Мета:
15000 грн
Зібрано:
15000 грн
Майже все своє життя дитина бореться за здоров’я. Спочатку були регулярні реабілітаційні заняття, в тому числі й за кордоном. Хлопчик переніс кілька операцій: за методом Ульзибата і селективну дорсальну різотомію.

​8-РІЧНИЙ НАЗАР З ЕПІ-АКТИВНІСТЮ ПОТРЕБУЄ МРТ ГОЛОВНОГО МОЗКУ!

Мета:
7700 грн
Зібрано:
7700 грн
Назару Андрющенку 8 років. Він — довгоочікувана дитина, котра надихає оточуючих оптимізмом та любов’ю до життя, попри те, що йому доводиться протистояти важкому генетичному діагнозу. Завдяки регулярним заняттям з реабілітологами Назар з часом навчився впевнено ходити й бігати. Але, на жаль, він все ще не розмовляє і не розуміє зверненого мовлення.

14-РІЧНА АНЯ З ДЦП ПОТРЕБУЄ ОРТЕЗІВ ДЛЯ ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Мета:
296.8 грн
Зібрано:
296.8 грн
Проєкт втратив актуальність. Невикористані кошти у розмірі 296,8 грн перерозподілено на проєкт Раєнка Олега.

​​9-РІЧНА ДІАНА ДОЛАЄ НАСЛІДКИ ВАЖКИХ ДІАГНОЗІВ. ДОПОМОЖІТЬ ЇЙ СТАТИ ЗДОРОВОЮ ДИТИНОЮ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Минулого року дівчинка пішла до 1 класу. Дитина із задоволенням відвідує школу та спілкується з однокласниками. У січні 2024 р. дівчинку чекають на плановий реабілітаційний курс. Діані треба працювати над мовленням, а ще зміцнювати м’язи і коригувати вправність рухів.

БЛАГОДІЙНА ГАСТРО-ВЕЧЕРЯ «КИСЕНЬ = ЖИТТЯ»

Мета:
193000 грн
Зібрано:
193000 грн
Друга благодійна гастро-вечеря від першої української альпіністки Антоніни Самойлової. Ця героїчна жінка двічі підкорила Еверест та стала першою українською альпіністкою, котра піднялась на гору Манаслу.

​14-РІЧНА ДАША З ДЦП ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ!

Мета:
24740 грн
Зібрано:
24740 грн
Вона з радістю слухає, коли їй читають, і, за можливості, читає самостійно. Дуже любить тварин. На жаль, встановити точний діагноз Даші не можуть досі. Тож поки лікарі розводять руками, мама, не покладаючи рук, бореться за здоров’я донечки.

​​7-РІЧНИЙ МАРК З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ СТАРАННО НАЗДОГАНЯЄ ОДНОЛІТКІВ У РОЗВИТКУ. ПІДТРИМАЙТЕ ДИТИНУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Марк дуже любить тварин, малювати фарбами, танцювати перед дзеркалом. Завдяки впертій боротьбі за здоров’я хлопчик почав потроху розмовляти та здобувати нові навички після кожного курсу занять. Але реабілітаційні заходи треба продовжувати. Вони мають бути систематичними.

​ДОПОМОЖІТЬ 6-РІЧНИМ БРАТАМ МАКАРУ І ДАВИДУ З ДЦП ПРОЙТИ КУРС РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
35000 грн
Зібрано:
35000 грн
Братики дуже допитливі, та активно цікавляться світом навколо них! Щоб поставити синів на ноги, родині Папченків потрібні великі кошти. У багатодітної сім’ї наразі немає можливості лікувати дітей надалі без нашої підтримки!

​ДЕНИС ІЗ ХРОМОСОМНОЮ ПАТОЛОГІЄЮ ПРАГНЕ БУТИ ЗДОРОВИМ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Завдяки систематичному підходу хлопчик здобуває нові навички і потроху наздоганяє однолітків. На жаль, Денис досі не сидить самостійно і не розмовляє. Звернену мову розуміє, але відповісти йому складно.

​ДЕНИС З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ МРІЄ ПРО ЗДОРОВЕ ДИТИНСТВО!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Денису Бережному зовсім скоро виповниться 8 років. Він змалку постійно бореться за здоров'я. Через передчасні пологи у Дениса розвинулись складні діагнози: внутрішня гідроцефалія, спастична диплегія, епілепсія.

​11-РІЧНИЙ ДЕНИС З ДЦП ТА ЕПІЛЕПСІЄЮ ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Для розвитку та отримання нових навичок Денис потребує регулярних занять зі спеціалістами. Оплатити кожний курс родина не може, адже заходи коштують чимало.

​ДОПОМОЖІТЬ 8-РІЧНОМУ МИКОЛІ СТАТИ НА НОГИ І ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ ДЦП!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Єдиний шанс дитини здобути нові навички — не переривати регулярних занять із професійними реабілітологами. Мамі, що виховує сина самотужки, важко оплатити всі необхідні курси для Миколи 3 або 4 рази на рік, тож вона просить усіх небайдужих підтримати хлопчика!

​10-РІЧНА ВАЛЕРІЯ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ БОРЕТЬСЯ ЗА НОВІ НАВИЧКИ. ДОПОМОЖІТЬ ЇЙ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Валерія розуміє звернене мовлення, але відповідає лише окремими словами. На жаль, дитина досі самостійно не може сидить і стояти, та невпевнено тримає голову.

​​ДАРИНА З ВАДОЮ ЦНС ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА СПОДІВАЄТЬСЯ НА ПІДТРИМКУ!

Мета:
24741.5 грн
Зібрано:
24741.5 грн
За плечима маленької дівчинки близько 30 реабілітаційних курсів. Завдяки заняттям зі спеціалістами Даринка почала їсти з ложечки, почала краще тримати голову, фіксувати погляд і розуміти звернене мовлення. Запорука подальшого розвитку Дарини — у постійних реабілітаційних заходах.

​2-РІЧНА МАРІЙКА З ДЦП ПОТРЕБУЄ ПОСИЛЕНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Маленькими кроками дівчинка покращує свої когнітивні й фізичні здібності. Дівчинка полюбляє дитячі книжечки, малюнки, іграшки. На жаль, зараз дитина досі погано тримає голову, не сидить, не перевертається, не ходить.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ