Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

НЕПІДЙОМНА СУМА ДЛЯ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ. КОШІЛЮ ТИМОФІЮ ПОТРІБЕН «ЦЕРЕБРОКУРИН»

Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Логопеди, дефектолог, реабілітолог відмічають, який Тимофій старанний, як він прагне одужати! Лікарі кажуть, що у хлопчини є усі шанси стати на ноги. Зараз Тимофійчик потребує дорогого медпрепарату - «Цереброкурину». Засіб покращує кровообіг, роботу центральної нервової системи, позитивно впливає на психо-емоційний стан.

ЕРНЕСТ ЗНЕСИЛЕНИЙ ВІД ПОСТІЙНОЇ БОРОТЬБИ ЗА ЖИТТЯ! БУДЬ ЛАСКА, ПОДАРУЙТЕ ЙОМУ ЗДОРОВЕ ДИТИНСТВО!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Зараз Ернест приймає препарати, що стримують судими. Хлопчик дуже хоче ходити і говорити. За усі роки боротьби сім'я витратила все, що мала. Світличні просять допомоги на реабілітацію для синочка. Будь ласка, підтримайте Ернеста!

БОГДАНЧИК ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА ПОТРЕБУЄ ПОСТІЙНИХ РЕАБІЛІТАЦІЙ! БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ ОПЛАТИТИ КУРС У СІЧНІ

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
«Нiяких надiй. Жодних сподівань. Але згодом стало зрозумiло, що хлопчик непогано розвивається. Майже як усi дiти, тільки йому треба допомагати. Реабiлiтацii, заняття зi спецiалicтами, логопедами стали способом життя».

РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ 7-РІЧНОЇ ВІКИ ХИМИЧ

Мета:
20065 грн
Зібрано:
20065 грн
На 5 хвилині життя дівчинка не дихала. Цілих 3 тижні вона провела у реанімації. Маля не ковтало, не смоктало молоко. Лікарі передбачали складні діагнози і навіть пропонували молодій мамі відмовитися від дитини. Але Наталя не змогла покинути довгоочікуване малятко. Разом вони поїхали додому. І тут почався кошмар.

ДОПОМОЖІТЬ МАР'ЯНУ ЗАГОВОРИТИ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Мар'яну майже 10. Разом із татом і мамою він живе у Львівській області. У хлопчика аутизм. Він не обслуговує себе, не говорить.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ КОВАЛЯ ІВАНА. ХЛОПЧИКУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Перші 7 місяців життя Іванка вважали здоровим малюком. Усе змінилось, коли хлопчик не зміг самостійно сісти. Він тримав голову, перевертався, утримував іграшки, але не сидів. І в 9 місяців хлопчику поставили діагноз — ДЦП.

3-РІЧНИЙ ПІДОПІЧНИЙ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ!

Мета:
28500 грн
Зібрано:
28500 грн
У дитини складні діагнози: Тетрада Фалло з гіпоплазією стовбура і гілок ЛА, відкрита артеріальна протока, обструктивна гідроцефалія, синдром спастичного тетрапарезу. І це ще не повний перелік! Постало питання термінової заміни лікворошунтуючої системи. Операція потрібна негайно! Цей пристрій дозволить спрямувати надлишковий об'єм спинномозкової рідини (ліквору) з шлуночків мозку в черевну або інші порожнини тіла.

ТІЛЬКИ З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ ЖОРА СКАЖЕ СВОЄ ПЕРШЕ У ЖИТТІ РЕЧЕННЯ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
У 6-річного Жори так багато складних діанозів: церебральний параліч, епілепсія, часткова атрофія зорових нервів обох очей, затрика розвитку... Від самого народження хлопчик бореться за своє життя і здоров'я.

У 8-РІЧНОГО БОГДАНА ЕПІЛЕПСІЯ. ПОТРІБНЕ ДОРОГЕ ОБСТЕЖЕННЯ!

Мета:
8100 грн
Зібрано:
8100 грн
Богданчик народився у термін. Але помилка лікарів вартувала йому здоров'я. Спочатку малюкові довелося боротися за життя. Зараз боротьба продовжується — за здорове дитинство.

ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ДЛЯ ГУБРІЄНКА НАЗАРА. РОДИНА У ВІДЧАЇ!

Мета:
20900 грн
Зібрано:
20900 грн
Назарчик народився на 37 тижні при тяжких стрімких пологах з обвиттям пуповиною, але закричав і наче все було в порядку... Але сталась білірубінова енцефалопатія, звідси 1,5 місяці у реанімації, судоми, затримка дихання і т. д. Назар харчувався через зонд, погано набирав вагу. Протягом 1 року у лікарнях батьки врешті почули вирок лікарів - ДЦП. Хоча сам завідувач неврологічного відділення не був впевнений у діагнозі.

ДОПОМОЖЕМО 4-РІЧНИМ БРАТИКАМ ПОЇХАТИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ У ГРУДНІ!

Мета:
23000 грн
Зібрано:
23000 грн
Макару і Давиду по 4 роки. Хлопчики з багатодітної родини. У них є братик Кирил. Вони народились трійнею. І є старший, 7-річний брат Богдан. Трійня з'явилась на світ передчасно - на 33 тижні. Коли братикам було по 8 місяців, батьки помітили, що Макар і Давид розвиваються із затримкою. Відтоді почався їх довгий шлях до здоров'я.

ОСТАННЯ НАДІЯ АНТОНЕНКА ДІМИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

Мета:
70000 грн
Зібрано:
70000 грн
2,5 роки Діма вчиться ходити заново. Страшна травма спини розділила його життя на «до» та «після». Лікарі прогнозували для Дмитра невтішне майбутнє. Казали, що він вже ніколи не встане з ліжка. Проте Діма зміг! Завдяки наполегливій праці, старанням і регулярним реабілітаціям хлопець вже зробив свої перші кроки. І він не збирається здаватися!

САМОСТІЙНІ КРОКИ САТАНОВСЬКОГО МАКАРА. ДОПОМОЖІТЬ ЗДІЙСНИТИ МРІЮ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Макару 8. У нього ДЦП. За його маленькими плечима безліч реабілітацій, консультацій, лікувань. І звісно, купа досягнень! Кожна реабілітація наближає його до найзаповітнішої мрії — ходити самостійно. Можливо, уже після наступного курсу у грудні ця мрія здійсниться. З вашою допомогою.

ДОРОГІ ЛІКИ ДЛЯ СОЛОВЙОВА МИШКА ІЗ АУТИЗМОМ

Мета:
10600 грн
Зібрано:
10600 грн
У 2020 р. Мишкові встановили остаточний діагноз — гіперактивний синдром з розумовою відсталістю та стереотипними рухами. Лікар призначив Мишкові дорогі ліки, що будуть позитивно впливати на нервову систему. Але мама-одиначка не може придбати їх самостійно.

ДОБРА І ЩИРА МАР'ЯНА КУШНІР ЧЕКАЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ!

Мета:
17250 грн
Зібрано:
17250 грн
Мар'янці 9. Комунікабельна і милосердна дитина. Її найбільша мрія — поплавати у морі, відпочинути разом із татом і мамою, усією сім'єю. На жаль, через складний діагноз — ДЦП — Мар'яна не ходить самостійно.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ