Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

У САШКА ГРИБКОВЕ УРАЖЕННЯ ЛЕГЕНЬ! СИТУАЦІЯ КРИТИЧНА! КОШТИ НА ЛІКУВАННЯ ПОТРІБНІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Мета:
80580 грн
Зібрано:
80580 грн
У березні 2019 року Сашкові було встановлено діагноз лімфома Беркітта. На щастя, хвороба минула. Та зараз життя хлопчика знову під загрозою!

4-РІЧНІЙ МАР'ЯНЦІ ПОТРІБНА РЕАБІЛІТАЦІЯ!

Мета:
16000 грн
Зібрано:
16000 грн
Мар'янка народилась при тяжких пологах. Унаслідок асфіксії у маленької постраждав мозок. Вона навчилась сидіти, стояти і ходити, тримаючись за руку. На жаль, дитина не розмовляє.

РАК IV СТАДІЇ! ЖИТТЯ 12-РІЧНОЇ МАШІ ПАЛАГУТИ ПІД ЗАГРОЗОЮ! ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР КОШТІВ!

Мета:
70000 грн
Зібрано:
70000 грн
Напочатку листопада 2020 р. у Маші піднялась температура. У рідному Краматорську дівчинку спочатку лікували від ГРВІ. На превеликий жаль, діагноз виявився страшнішим - лімфома Беркітта IV стадії.

ЗДОРОВЕ ДИТИНСТВО ДЛЯ АНІ ТА САШІ. БРАТИК ТА СЕСТРИЧКА ПОТРЕБУЮТЬ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
22860 грн
Зібрано:
22860 грн
"Життя одне і дуже цінне. Здорові діти - це щастя і радість мрія кожних батьків. Кожна краплинка вашої допомоги може подарувати довгожданне, омріяне, завітне, повноцінне майбутнє нашим діткам Саші й Анечці", - пише мама двох привітних діточок.

ВАЛЬКО ВАНЯ ДУЖЕ ХОЧЕ ХОДИТИ! ДОПОМОЖЕМО ОПЛАТИТИ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КУРС!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Коли синочку виповнилось 5 місяців, його мама забила на сполох. Вона перша помітила, що дитина розвивається не так, як її однолітки. І ось уже в 1 рочок Вані поставили невтішний діагноз - ДЦП.

5-РІЧНА МИРОСЯ ПОТРЕБУЄ ОПЕРАЦІЇ! БАТЬКИ НЕ ВПОРАЮТЬСЯ БЕЗ НАШОЇ ПІДТРИМКИ!

Мета:
21000 грн
Зібрано:
21000 грн
Мирослава звикла до постійного лікування. Вона любить потяги. Обожнює книжки. Позаду багато роботи. Попереду - ще більше. Та рухати вперед родина Макаренків поки що не може. Через вкорочення одніє ніжки Мирослава потребує операції на кульшовому суглобі.

ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР! ЖИТТЯ СОТЕНЬ ДІТЕЙ ПІД ЗАГРОЗОЮ! УРГЕНТНА ЛАБОРАТОРІЯ ЦЕНТРУ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ!

Мета:
110798.36 грн
Зібрано:
110798.36 грн
Клініко-діагностична лабораторія центру з цілодобовою ургентною допомогою зовсім скоро залишиться без витратних матеріалів. А це означає, що сотні маленьких пацієнтів залишаться без своєчасної діагностики, а отже - й лікування!

ДОПОМОЖЕМО ДЕНИСУ У ЙОГО БОРОТЬБІ ЗА ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Денису 5 років. Усе його життя - це суцільна боротьба за здоров'я і звичайнісіньке щастя безтурботної дитини. Добре, що численні реабілітаційні курси приносять плоди. Хлопчик піддається лікуванню, і хвороби потроху-потроху відступають.

ААРОНУ ПОТРІБНІ ДОРОГІ ОКУЛЯРИ! БЕЗ НИХ ОЧІ ХЛОПЧИКА У НЕБЕЗПЕЦІ!

Мета:
10410 грн
Зібрано:
10410 грн
8 липня Аарона проперують у Києві. Після операції хлопчику потрібно носити спеціальну оправу з лінзами + 16, які захищають очне дно від прямих сонячних променів.

НАВЧИТИСЯ ДРУЖИТИ І ПІТИ ДО ШКОЛИ. У ЯРОСЛАВА АУТИЗМ І ВІН ПОТРЕБУЄ НАШОЇ ДОПОМОГИ

Мета:
19640 грн
Зібрано:
19640 грн
Ярослав - дуже комунікабельна дитина. Він тягнеться до дітей. Та через важкий діагноз зовсім не вміє, не знає, як з ними спілкуватися. Дитина дуже хоче піти до школи і вчитися разом з однолітками.

У ДЕНИСА РАК. ПОТРІБНЕ ОБСТЕЖЕННЯ!

Мета:
5970 грн
Зібрано:
5970 грн
У 10 років Денис захворів на лімфому Ходжкіна. Все почалось зі збільшених ліфмовузлів. Хлопчик пройшов опромінення та хіміотерапію. Рак відступив. І хоч зараз стан Дениса стабільний, у нього ремісія, лікарі наполягають на обстеженні.

У ДЕНИСА ДІАБЕТ. ВІДКРИТО ЗБІР НА ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДО ІНСУЛІНОВОЇ ПОМПИ

Мета:
41480 грн
Зібрано:
41480 грн
Цього літа Денису виповнюється 10 років. 4 останні він живе з важкою формою цукрового діабету. А це щоденні численні виміри рівня цукру у крові та ін'єкції інсуліну.

5-РІЧНИЙ ХЛОПЧИК, ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ!

Мета:
28500 грн
Зібрано:
28500 грн
Стан дитини важкий, малюк абсолютно не контактний, годується через соску. Операція з повної заміни шунтуючої системи потрібна негайно! Надія лише на небайдужих! Якщо ми не допоможемо дитині, її стан значно погіршиться.

9-РІЧНОМУ АНДРІЮ ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ! ХЛОПЧИК МАЄ ХОДИТИ І РОЗМОВЛЯТИ!

Мета:
19850 грн
Зібрано:
19850 грн
Хлопчик народився абсолютно здоровим. А з 3-х років щось пішло не так. Андрійко перестав ходити і промовляти слова. Численні лікарі розводили руками. Аж поки Альоні, мамі Андрійка, не порадили звернутися до одного конкретного лікаря.

ДОПОМОЖЕМО ДАНІ ЧУТИ СВІТ!

Мета:
182328 грн
Зібрано:
182328 грн
Даня ріс активною, рухливою, енергійною дитиною. Але коли йому виповнився 1 рік, батьки помітили, що синок не реагує на звернення. Забили тривогу. Численні консультації спеціалістів встановили, що хлопчик ніколи не буде чути самостійно.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ