Наші перемоги

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

​6-РІЧНИЙ ДМИТРО З ЕПІ-АКТИВНІСТЮ ПОТРЕБУЄ ВАРТІСНОГО ОБСТЕЖЕННЯ МОЗКУ!

Мета:
12800 грн
Зібрано:
12800 грн
Це допоможе контролювати стан здоров’я хлопця і, за потреби, скоригувати терапію, аби дитина не потерпала від епілептичних нападів.

​​6-РІЧНИЙ ТИМУР З АУТИЗМОМ БОРЕТЬСЯ ЗА КОЖНУ НОВУ НАВИЧКУ. ДОПОМОЖІТЬ ЙОМУ ПОТРАПИТИ НА КУРС ЗАНЯТЬ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
У зв’язку з воєнними діями у рідному місті родини Семенкових, Харкові, Тимур пережив сильний стрес. Це спричинило регрес у розвитку дитини. Тепер Тимур мусить надолужити втрачені навички і здобувати нові.

​10-РІЧНИЙ СВЯТОСЛАВ МАЄ ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ І ПОТРЕБУЄ РЕГУЛЯРНОГО МОНІТОРИНГУ РІВНЯ ЦУКРУ У КРОВІ!

Мета:
27000 грн
Зібрано:
27000 грн
​Святослав Пискунов — активна й товариська дитина. Він дуже любить малювати, слухати музику, спілкуватися з друзями та допомагати бездомним тваринам. Хлопчик захоплюється комп'ютерними програмами та іграми, мріє стати програмістом. На жаль, на початку 2023 року у Святослава виявили цукровий діабет.

​11-РІЧНІЙ АНГЕЛІНІ З УРАЖЕННЯМ ЦНС ПОТРІБНА ВАША ПІДТРИМКА!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Ангеліна Ганенко народилась з подвійним обвиттям пуповиною. Серед наслідків важких пологів — ураження головного мозку та нижній парапарез.

​5-РІЧНА ЗЛАТА З СИНДРОМОМ ДАУНА МАЄ ПОТРАПИТИ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ У ЖОВТНІ! ДОПОМОЖІТЬ ДІВЧИНЦІ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
​5-річна Злата М’якшина — довгоочікувана дитина у родині. Батьки довго чекали на її появу. На жаль, дівчинка народилась зі складними діагнозами. Серед них — синдром Дауна та гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи.

​3-РІЧНИЙ ТИМОФІЙ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРЕБУЄ РЕГУЛЯРНИХ ЗАНЯТЬ З РЕАБІЛІТОЛОГАМИ. БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЧИКУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
В 1,5 роки Тимофію встановили діагноз ДЦП, симптоматичну епілепсію. Та завдяки заняттям з реабілітологами й вдома дитина маленькими кроками долає наслідки цих патологій.

​4-РІЧНИЙ САШКО ІЗ ЗАТРИМКОЮ РОЗВИТКУ ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Хлопчик не розмовляє, а його словниковий запас складають усього 10-15 слів. Сашко старанно працює над новими навичками з психологом й дефектологом.

​15-РІЧНА ІРИНА З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ МРІЄ СТАТИ РЕЖИСЕРКОЮ МОНТАЖУ. БУДЬ ЛАСКА, ПІДТРИМАЙТЕ ДІВЧИНУ!

Мета:
24711.5 грн
Зібрано:
24711.5 грн
Аби мрії дівчинки збулись, їй треба працювати над впевненою самостійною ходою. Для цього потрібна допомога реабілітологів. Оплачувати курси самостійно родина не може. Іринку виховують мама з бабусею. Рідний батько дівчинки помер.

​​16-РІЧНА ЮЛЯ З ВАДОЮ МОЗКУ СТАРАННО ЗДОБУВАЄ КОЖНУ НОВУ НАВИЧКУ. ДОПОМОЖІТЬ ЇЙ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Юля читає, пише, розмовляє, хоч і не чітко. Дуже любить малювати і фотографуватися. А найбільша Юліна пристрасть — це сцена, модні покази. Бути у центрі уваги — задоволення для неї. Щоб дівчина могла жити повноцінним життям, їй потрібні регулярні заняття зі спеціалістами.

​8-РІЧНИЙ ГЛІБ З АУТИЗМОМ ПЕРЕЖИВ СТРАШНИЙ ДОСВІД У РІДНОМУ МАРІУПОЛІ І ТЕПЕР ПОТРЕБУЄ ПОСИЛЕНОЇ ДОПОМОГИ РЕАБІЛІТОЛОГІВ!

Мета:
23000 грн
Зібрано:
23000 грн
Впродовж чотирьох тижнів Гліб разом із мамою жив у підвалі, він на власні очі бачив руйнування та загибель людей. Цей страшний пережитий досвід негативно вплинув на стан здоров’я Гліба. Крім того, що він втратив частину навичок, у дитини розвинулась епі-активність.

​ТЕРМІНОВО! 11-РІЧНИЙ НАЗАР З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРЕБУЄ СПЕЦХАРЧУВАННЯ!

Мета:
35000 грн
Зібрано:
35300 грн
Ми неодноразово допомагали Назару Височенку з придбанням спецхарчування. Цього разу мама Назара звернулась до нас із таким самим запитом.

​ПІДТРИМАЙТЕ 5-РІЧНУ СОФІЮ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ У ЇЇ БОРОТЬБІ ЗА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Зараз дівчинка вже досягла багатьох навичок. Проте вона досі говорить лише короткими фразами й тільки нещодавно почала орієнтуватись у побуті. Зупинятися не можна! Але у родини вичерпався сімейний бюджет.

​4-РІЧНОМУ АРТУРУ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРІБНА РЕАБІЛІТАЦІЯ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Зараз регулярні заняття вдома і зі спеціалістами приносять свої плоди. Артур самостійно стоїть біля опори, встає на ніжки, повзає. Хлопчик любить дивитися мультики й рекламні ролики. Він має шанси навчитися ходити самостійно. Для цього потрібні систематичні заняття на курсах, що коштують чимало.

​7-РІЧНА АНЯ З НИЗКОЮ ВАЖКИХ ДІАГНОЗІВ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Ані потрібно працювати над ходою, поставою, мовленням. У вересні її чекають на плановий курс занять. Будь ласка, допоможіть родині Гусарових оплатити медичні послуги для доньки!

​​8-РІЧНИЙ НАЗАР З ДЦП ПРОДОВЖУЄ БОРОТИСЯ! ДОПОМОЖІТЬ ЙОМУ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ ДІАГНОЗУ!

Мета:
24500 грн
Зібрано:
24500 грн
Назар робить усе від нього залежне, щоб наздогнати у розвитку однолітків. Крім занять вдома він систематично відвідує реабілітологів. Тільки регулярні реабілітації можуть дати шанс на здорове майбутнє хлопчика.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ