Last news

​​400 000 ГРН ДЛЯ ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ ВІД ВІРНИХ ДРУЗІВ І ПАРТНЕРІВ! ДЯКУЄМО, CreditPlus!

Ми щасливі, що навіть у найтемніші часи, завдяки чуйним партнерам, маємо змогу підтримувати маленьких українців, котрі боряться зі складними діагнозами.

Завдяки коштам від CreditPlus підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» пройдуть планові реабілітаційні курси й обстеження вже найближчим часом. Це:

Також завдяки внеску від CreditPlus до здорового майбутнього наблизились діти, що також потребують регулярних занять з реабілітологами:

  • 7-річна Овчаренко Мілана із синдромом Ангельмана (https://248.dp.ua/projects/1321);
  • 10-річний Маркіян Смеречанський із мітохондріальною енцефалопатією, глутаровою ацидурією (https://248.dp.ua/projects/1323);
  • 9-річна Марія Данильчук з важкою формою ДЦП (https://248.dp.ua/projects/1324);
  • 8-річний Максим Сенета з ураженням ЦНС (https://248.dp.ua/projects/1325).

А ще ці кошти забезпечать 4-річного Ростика Гридасова, що має лейкоз і синдром Дауна медикаментами та зможуть оплатити лабораторні дослідження.

Дякуємо, що разом з нами підтримуєте принцип системної допомоги!

Цього разу донейти були переказані на придбання електроенцелографічного комп'ютерного комплексу «BRAINTEST-24» для комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Мальва» Дніпропетровської обласної ради». За допомогою цього обладнання можна буде запобігти розвитку ускладнень, зменшити ступінь інвалідизації і зберегти життя! (https://248.dp.ua/projects/1199)

А також кошти підтримали «подушку безпеки» для пацієнтів Регіональний медичний центр родинного здоров'я (https://248.dp.ua/projects/1130).

UAH 1,656,131 TO HELP THE ARMY!

Only during the recent few weeks, 13 units of the Armed Forces of Ukriane received extremely useful items and various...

​UAH 25,000 TO HELP SEVERELY ILL CHILDREN!

The wards of the Charity Exchange "DobroDiy" received help thanks to the employees of @concord.ua, who made important contributions to...

5-YEAR-OLD SEMEN WILL BE ABLE TO HEAR AND DEVELOP THANKS TO YOUR SUPPORT!

А 5-year-old ward of the Charity Exchange “DobroDiy”, received the long-awaited hearing aids!

Do you have a project?

WRITE US