Останні новини

​ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

З давніх-давен вишиванка вважалась чарівним одягом - оберегом. Кожен орнамент і колір мав своє значення і свою магічну силу. Наприклад, спіраль червоного кольору зображалась для захисту від злих сил, а фіолетового чи темно-синього — загострювала інтуїцію та підсилювала зв’язок із предками.

Зараз, під час війни, справжнім оберегом для наших захисників є сучасне екіпірування. З його допомогою українські військові зовсім скоро подолають нечисту силу!

Не залишайтесь осторонь! Кожен з нас може захистити воїнів і наблизити українську перемогу! Переходьте за посиланням https://248.dp.ua/projects/1201#pay і підтримайте ЗСУ і тероборону!

​171 ТИС ГРН ДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

У вирі воєнного часу Біржа Благодійності "ДоброДій" завдяки постійним партнерам і вірним друзям продовжує підтримувати ЗСУ.

​НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Минулого тижня ми відзвітували про результати роботи Біржі Благодійності "ДоброДій" за травень. Ми вдячні партнерам і благодійникам за безцінну фінансову...

​50 000 000 ГРН ЗА 100 ДНІВ!

Упевнено крокуємо до переможного літа! Віримо, що українське небо зовсім скоро стане мирним! І разом з партнерами робимо все можливе,...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ