Останні новини

​НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Минулого тижня ми відзвітували про результати роботи Біржі Благодійності "ДоброДій" за травень. Ми вдячні партнерам і благодійникам за безцінну фінансову підтримку, котра безпосередньо допомагає наближати українську перемогу!

Але краще за будь-які звіти з цифрами, безмежну вдячність від наших військових демонструють фото, котрими ми поспішаємо поділитись у цьому дописі! Саме так працює весь ланцюжок допомоги, від вашої ідеї задонатити до результату!

Наприкінці травня 6 військових підрозділів отримали довгоочікуване обладнання для ефективної роботи на фронті. Серед іншого, ми передали:

- 2 квадрокоптери Autel EVO II PRO вартістю по 85 000 грн;

- 6 тепловізорів:

- 1 ThermEye Cyclops 335 вартістю 65 505 грн;

- 5 тепловізорів DALI S243W вартістю по 29 792 грн;

- комплект автогуми 245/75R16 вартістю 14 945 грн.Постійний збір для спецпроєкту на нашому сайті триває: https://248.dp.ua/projects/1201#pay. Кожен внесок робить ближче здійснення нашої спільної мрії: перемоги України на всіх фронтах!

Закликаємо долучитись усіх, хто вболіває за українське майбутнє, адже потреб ще багато, а їхній перелік оновлюється щодня!

​171 ТИС ГРН ДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

У вирі воєнного часу Біржа Благодійності "ДоброДій" завдяки постійним партнерам і вірним друзям продовжує підтримувати ЗСУ.

​50 000 000 ГРН ЗА 100 ДНІВ!

Упевнено крокуємо до переможного літа! Віримо, що українське небо зовсім скоро стане мирним! І разом з партнерами робимо все можливе,...

​МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Цього року це свято набуло особливого значення. Тепер "захист дітей" –​ не просто слова.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ