Останні новини

​НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

Минулого тижня ми відзвітували про результати роботи Біржі Благодійності "ДоброДій" за травень. Ми вдячні партнерам і благодійникам за безцінну фінансову підтримку, котра безпосередньо допомагає наближати українську перемогу!

Але краще за будь-які звіти з цифрами, безмежну вдячність від наших військових демонструють фото, котрими ми поспішаємо поділитись у цьому дописі! Саме так працює весь ланцюжок допомоги, від вашої ідеї задонатити до результату!

Наприкінці травня 6 військових підрозділів отримали довгоочікуване обладнання для ефективної роботи на фронті. Серед іншого, ми передали:

- 2 квадрокоптери Autel EVO II PRO вартістю по 85 000 грн;

- 6 тепловізорів:

- 1 ThermEye Cyclops 335 вартістю 65 505 грн;

- 5 тепловізорів DALI S243W вартістю по 29 792 грн;

- комплект автогуми 245/75R16 вартістю 14 945 грн.Постійний збір для спецпроєкту на нашому сайті триває: https://248.dp.ua/projects/1201#pay. Кожен внесок робить ближче здійснення нашої спільної мрії: перемоги України на всіх фронтах!

Закликаємо долучитись усіх, хто вболіває за українське майбутнє, адже потреб ще багато, а їхній перелік оновлюється щодня!

10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, отримала імпланти для корекції деформації нижніх кінцівок

Завдяки підтримці небайдужих, Біржа Благодійності «ДоброДій» придбала матеріали для операції - титанові імпланти, призначені для корекції деформації нижніх кінцівок, вартістю...

​ПІДОПІЧНІ БІРЖІ БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» ЗДОБУВАЮТЬ НОВІ ЗВИЧКИ НА КУРСАХ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Нещодавно заняття з реабілітологами почало одразу четверо важкохворих дівчат.

​ДОБРІ НОВИНИ: 10-РІЧНИЙ РОМА ЗНОВУ ЗМОЖЕ ЧУТИ!

В нашій повсякденній рутинній роботі у напрямку підтримки дітей з важкими діагнозами стаються і хороші новини.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ