Останні новини

​​400 000 ГРН ДЛЯ ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ ВІД ВІРНИХ ДРУЗІВ І ПАРТНЕРІВ! ДЯКУЄМО, CreditPlus!

Ми щасливі, що навіть у найтемніші часи, завдяки чуйним партнерам, маємо змогу підтримувати маленьких українців, котрі боряться зі складними діагнозами.

Завдяки коштам від CreditPlus підопічні Біржі Благодійності «ДоброДій» пройдуть планові реабілітаційні курси й обстеження вже найближчим часом. Це:

Також завдяки внеску від CreditPlus до здорового майбутнього наблизились діти, що також потребують регулярних занять з реабілітологами:

А ще ці кошти забезпечать 4-річного Ростика Гридасова, що має лейкоз і синдром Дауна медикаментами та зможуть оплатити лабораторні дослідження.

Дякуємо, що разом з нами підтримуєте принцип системної допомоги!

Цього разу донейти були переказані на придбання електроенцелографічного комп'ютерного комплексу «BRAINTEST-24» для комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Мальва» Дніпропетровської обласної ради». За допомогою цього обладнання можна буде запобігти розвитку ускладнень, зменшити ступінь інвалідизації і зберегти життя!

А також кошти підтримали «подушку безпеки» для пацієнтів Регіональний медичний центр родинного здоров'я.

​ПРОФЕСІЙНІСТЬ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ!

​Ніхто з нас не хотів, аби війна ставала звичним явищем. Але цей виклик нової реальності українці приймають з гідністю.

​ХИЖИЙ ПТАХ ВИЙШОВ НА ПОЛЮВАННЯ! ПРОЄКТ «КВІТИ ПЕРЕМОГИ» ЗІБРАВ 257 400 ГРН ДЛЯ ПОЛКУ «САФАРІ»

Проєкт «Квіти Перемоги» над яким протягом місяця працювала команда Біржі Благодійності «ДоброДій» у партнерстві з Асоціацією квіткових рітейлерів, та PRoector,...

​1 200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ! ПРОДОВЖУЄМО ПІДТРИМУВАТИ ФРОНТ!

Цілодобова робота задля перемоги України триває! Біржа Благодійності "ДоброДій" спільно з партнерами Конкорд Банк / Concord bank вчергове надали допомогу...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ