Останні новини

​25 000 ГРН ДОПОМОГИ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД СПІВРОБІТНИКІВ КОНКОРДБАНКУ!

Ми дуже тішимось, що друзі і партнери Біржі навіть у найтемніші для України часи продовжують підтримувати основний напрям нашої діяльності — допомогу важкохворим дітям.

Завдяки турботі від співробітників Конкордбанку 9-річна Віка Саранович з тяжкою розумовою відсталістю та розладом поведінки гарантовано відвідає реабілітаційні заняття у серпні.

Також кошти від партнерів поповнили збір для лікування 6-місячної Марії Масич, котра народилась із атрезією стравоходу і продовжує боротися за життя у стінах реанімаційного відділення. Збір для дівчинки триває. Долучитися можна за посиланням.

Окрім цього, партнери зробили вагомий внесок до збору для 11-річного Кирила Пономаренка з ДЦП, що потребує імплантів для операції на кульшових суглобах. Втручання заплановане на вересень. Допомогти хлопчику можна за посиланням.

Дякуємо співробітникам Конкорбанку за те, що залишаються поряд із тими, хто так потребує уваги й допомоги! Завдяки вам важкохворі підопічні Біржі матимуть шанс на одужання!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ