Останні новини

БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ» ПРАЦЮЄ НА ПОВНУ: 114 700 000 ГРН ДОПОМОГИ - З 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ ДОТЕПЕР

Добрі справи ніколи не мають чекати «кращих часів». Це - один з принципів нашої роботи, котрий завжди тримає в тонусі і дає розуміння, що наша діяльність найактуальніша тут і зараз - допоки ми здатні допомогти потребуючому, врятувати хворого, забезпечити необхідним воїна.

Тим часом, підготували традиційний дайджест зі звітом щодо роботи за попередні 17 місяців. З 24.02.2022 р. до кінця липня 2023 року завдяки спільним зусиллям усіх партнерів Біржі ми надали допомогу, що загалом оцінюється в 114 700 000 грн! Допомогу отримали:

  • ЗСУ — на 85 400 000 грн.
  • базові медичні заклади — на 8 200 000 грн.
  • важкохворі діти — на 7 600 000 грн.
  • лауреати премії імені вчителя С. Столбцова — на 200 000 грн.
  • отримувачі гуманітарної допомоги — на 13 300 000 грн.

Протягом липня за підтримки ConcordBank, Concord Fintech Solutions та інших партнерів Біржа Благодійності «ДоброДій» надала допомогу, що загалом оцінюється у 2 600 000 грн.

Зокрема, різні підрозділи ЗСУ отримали допомогу на 1 000 000 грн. Серед іншого, минулого місяця ми реалізували благодійний кейс, спільно з PRoector та передали бійцям 93-ї ОМБр «Холодний Яр» підсилені квадрокоптери та планшети. Подробиці про звіти й передачі військовим можна дізнатись за хештегом #доброЗСУ.

Для Регіональний медичний центр родинного здоров'я було профінансовано послуги з ремонту рентген-операційної для подальшого встановлення мобільного цифрового операційного рентгенівського апарату типу С-дуга Carmex RK.

У липні ми допомогли 23 важкохворим дітям: придбали медикаменти, вартісні витратні матеріали, оплатили важливі лабораторні дослідження і курси реабілітацій на загальну суму понад 700 000 грн.

Команда Біржі продовжує ефективно працювати у звичному темпі та режимі, і не збирається зупинятись. Ми вдячні усім нашим партнерам та донорам за довіру та участь у благодійних ініціативах. Зараз, як ніколи, для нас важлива ваша підтримка! Разом творити Добро - краще, ефективніше, швидше, результативніше!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

Тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ