Останні новини

​​200 000 ГРН НА ДОПОМОГУ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ ВІД CREDITPLUS !!!

За понад півтора роки великої війни в Україні більшість з нас звиклася з думкою про те, що підтримка наших Сил Оборони зараз - пріоритетна задача для всіх, хто створює ефективний тил. Але системна допомога тим, хто її потребує, в різних напрямках лишається надважливим сегментом роботи благодійних організацій!


Тому, ми тішимося, що маємо надійних партнерів, таких як CreditPlus, котрі розділяють наші цінності та принцип системної допомоги. Вкотре наші друзі приходять на допомогу дітям з важкими діагнозами! Цього разу завдяки допомозі компанії курси реабілітацій найближчим часом розпочнуть 10 юних підопічних Біржі Благодійності «ДоброДій»:

Credit Plus, дякуємо за своєчасну і безцінну допомогу важкохворим дітям, та ваш вагомий внесок у майбутнє нового покоління українців!

Новини про Марійку Масич, що бореться за своє життя у Центрі матері та дитини

8-місячна дівчинка із атрезією стравоходу нарешті дихає самостійно! На жаль, немовля зіштовхнулось із новим викликом.

​800 000 ГРН НА ОНОВЛЕНУ ТРАВМАТОЛОГІЧНУ ОПЕРАЦІЙНУ У ДНІПРОВСЬКІЙ ЛІКАРНІ!

Лікарі центру працюють понаднормово, буквально на виснаження, а технічні умови деяких приміщень донедавна не відповідали вимогам використання сучасної медичної апаратури.

​ПРО ФОРМУВАННЯ ЧЕРГИ НА РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ У 2024 РОЦІ

Шановні батьки! 20 вересня розпочнеться прийом запитів на надання допомоги у вигляді оплати реабілітаційних курсів у першій половині 2024 р.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ