Останні новини

​400 000 ГРН ВІД CREDITPLUS = ДОПОМОГА ДЛЯ 23 ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ!

Дотримуватись принципів соціально-відповідального бізнесу для українських підприємців та компаній сьогодні — не просто тренд. Це — базове правило гармонійного функціонування бізнесу та його розвитку.

Завдяки тому, що наші партнери поділяють наші світоглядні принципи, разом ми маємо змогу допомагати маленьким українцям! Так, завдяки підтримці CreditPlus, чимало дітей зможуть пройти планові курси реабілітації у листопаді та грудні.

Серед них юні пацієнти та підопічні Біржі Благодійності “ДоброДій”, котрі щодня чимдуж борються за власне життя та здоров’я:

Окрім цього, партнери поповнили збори для лікування та реабілітаційних заходів для тих дітей, що планують заняття у другій половині грудня. Це:

Кошти від Кредит Плюс стали заключними у тривалому зборі для 10-річної Олесі Головко із вадою слуху (https://248.dp.ua/projects/1401). Тож вже скоро дівчинка отримає омріяні надпотужні слухові апарати і зможе чути!

Також кошти від партнерів були залучені у збори для системного лікування або оплати медичних сервісів дітей:

  • 5-річного Тимура Шайдеця, що потребує кровоспинного препарату «Револад» (https://248.dp.ua/projects/1482);
  • 9-річної Вікторії Кириченко, що потребує вартісних лабораторних досліджень (https://248.dp.ua/projects/1499);
  • 14-річного Олега Раєнка, що потребує дорогої операції на хребті (https://248.dp.ua/projects/1485).
Дякуємо партнерам CreditPlus за чуйність, своєчасну і надважливу допомогу важкохворим дітям! Ваша співучасть дає надію!


Закликаємо підприємців, а також усіх небайдужих, брати приклад із соціально-відповідальних українських бізнесів та долучатись до порятунку життів українців! Благодійні проєкти на підтримку цих підопічних ще тривають, тож долучитися й допомогти ви можете на нашому сайті www.248.dp.ua.

10 РОКІВ РАЗОМ: ВІДЗНАЧАЄМО ДЕСЯТИЛІТТЯ ДОБРИХ СПРАВ!

Протягом цих років, особливо за надважкий для України період з 2022 року дотепер, ми збільшили обсяги наданої допомоги у 17...

​5-РІЧНА АНЯ З ВАЖКИМ ДІАГНОЗОМ ОТРИМАЛА ПЕРШУ ЧАСТИНУ ПІДТРИМУЮЧИХ ЛІКІВ!

Маленька підопічна Біржі Благодійності “ДоброДій” нарешті отримала допомогу у вигляді необхідних підтримуючих медикаментів!

#звітДобрихДій

​Підопічні Біржі Благодійності “ДоброДій” зі складними діагнозами та наслідками важких патологій продовжують наполегливо здобувати нові навички на курсах реабілітації.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ