Останні новини

​Новий робочий тиждень для Біржі Благодійності “ДоброДій” розпочався з позитивних новин

Новий робочий тиждень для Біржі Благодійності “ДоброДій” розпочався з позитивних новин. Наш маленький підопічний Тимофій Ткачук нарешті отримав суміші спеціального харчування, котрі необхідні для нормального функціонування організму хлопчика, виснаженого гормональною терапією. З радістю поширюємо фотозвіт!

Попри всі складнощі, котрі вже довелося пережити малюку у такому тендітному віці, 2-річний Тимофій — завжди усміхнений, позитивний та допитливий малюк. Він любить гратися іграшками та читати із мамою книжечки. З особливим захопленням дитина сприймає музику, котру чує.

Так сталося, що внаслідок тривалого курсу лікування гормональним препаратом Тимофій став дуже погано їсти. Щоб допомогти дитині отримувати хоча б необхідний мінімум поживних речовин, лікар призначив хлопчику спеціальні суміші для ентерального харчування.

Перелік необхідних лікувальних заходів для сина наразі чималий, і оплата всіх медичних сервісів виснажує родинний бюджет. Адже крім сумішей, Тимофій потребує регулярних реабілітаційних занять, дороговартісних медикаментів, лабораторних аналізів тощо.

Завдяки підтримці наших надійних партнерів CREDITPLUS ми змогли забезпечити Тимофія сумішами для ентерального харчування «Нутрізон Паудер» на найближчі 3 місяці! Дякуємо за добро!Діти з важкими діагнозами стають на крок ближчими до здорового майбутнього!

​Останній місяць весни у розпалі, а тим часом одразу 9 наших підопічних активно здобувають нові навички й уміння!

7-річний Володя Самофал отримав «Цереброкурин»

Дитина вже почала черговий лікувальний курс, а тому зовсім скоро потішить маму новими навичками й уміннями.

​23 ДИТИНИ З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД CREDITPLUS!

Завдяки регулярній підтримці та плідній співпраці з партнерами, Біржа Благодійності «ДоброДій» навіть зараз, у найбільш складні часи доби української незалежності,...

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ