Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

​14-РІЧНИЙ ОЛЕГ ЗІ СКОЛІОЗОМ ПОТРЕБУЄ ОПЕРАЦІЇ НА ХРЕБТІ!

Мета:
263800 грн
Зібрано:
34960.67 грн
Олег — активний і небайдужий підліток, який болісно переживає трагічні події в Україні, любить навчатись і волонтерить у благодійній організації. Зараз хлопець потребує вашої підтримки. Щоб зупинити розвиток сколіозу, необхідно зробити спеціальну операцію.

​ЖИТТЯ 5-РІЧНОГО ТИМУРА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ПРИЙОМУ ДОРОГОГО ПРЕПАРАТУ! ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!

Мета:
32000 грн
Зібрано:
13111 грн
Щоб допомогти сину, батьки змушені були набратися боргів. І тепер, коли через війну тато Тимура втратив стабільний заробіток, сім'я із жахом думає про майбутнє сина.

​12-РІЧНИЙ МУХАММАД З ВАДОЮ СЛУХУ ПОТРЕБУЄ СЛУХОВИХ АПАРАТІВ! ДОПОМОЖІТЬ ПІДЛІТКОВІ НЕ ПОРИНУТИ У СУЦІЛЬНУ ТИШУ!

Мета:
188106 грн
Зібрано:
22592 грн
Мухаммад Цебенко народився у 2011 р. у м. Шахтарськ Донецької області. Коли на схід України прийшла війна, родина Цебенків перебралась до Запоріжжя, а пізніше — оселилась у Дніпрі. Тут багатодітна сім’я розпочала усе з початку. Здавалось, що все найгірше позаду.

​5-РІЧНИЙ ІВАН З ДЦП НАПОЛЕГЛИВО ЗДОБУВАЄ КОЖНУ НОВУ НАВИЧКУ. ДОПОМОЖІТЬ ЙОМУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
2000 грн
Зараз Ваня не може сидіти, стояти і ходити самостійно. Завдяки наполегливій праці з реабілітологами, дитина почала повзати та потроху говорити. Лікарі наполегливо радять не пропускати занять.

​10-РІЧНИЙ НАЗАР З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПОТРЕБУЄ ПОСИЛЕНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
24700 грн
Зібрано:
2000 грн
Назар — усміхнений і позитивний малюк. Він любить гуляти на свіжому повітрі, із задовленням малює і гортає улюблені дитячі книжки. Зараз дитина потребує планового курсу занять. Тільки за допомогою професійних реабілітологів Назар може здобувати нові навички й уміння.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ