Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

БУТИ ЯК УСІ. ДОПОМОЖІТЬ СЕРГІЙКОВІ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА!

Мета:
19980 грн
Зібрано:
0 грн
Сергійко добрий і веселий. На жаль, через гіперактивність він неуважний та має погану пам'ять. Проте реабілітації дають своє. Дитина стає більш сконцентрованою. Щоб навички, набуті на курсах, закріплювались, потрібні чималі кошти на регулярні заняття. Батько Сергія не бере участі у вихованні сина.

СИНДРОМ ПРАДЕРА-ВІЛЛІ. ПОДАРУЙТЕ МАКСИМУ ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО!

Мета:
20050 грн
Зібрано:
10000 грн
Завдяки впертій боротьбі за здоров'я у 2 роки Максим навчився стояти, а в 3 - самостійно ходити. А ось підійматися сходами, бігати, самостійно їсти хлопчина не може і досі. Максим не проситься в туалет, він увесь час у памперсі.

ЖИТТЯ 3-РІЧНОЇ ВЕРОНІКИ У НАШИХ РУКАХ! ДОПОМОЖІТЬ ВИЙТИ З КОМИ!

Мета:
79842.2 грн
Зібрано:
51670 грн
Рокова операція перевернула життя маленької Вероніки. До неї дівчинка була життєрадісною, активною, усміхненою дитиною. Зараз же у Вероніки апалічний синдром. Іншими словами, вона перебуває у стані свідомої коми.

У 5-РІЧНОГО ТИМУРА РАК КРОВІ! ВАЖЛИВА КОЖНА КОПІЙКА!

Мета:
70000 грн
Зібрано:
29153 грн
У лютому 2021 р. життя Тимура і його батьків розділилось на до та після. Хлопчик перехворів на запалення легень. І коли здавалося, що хвороба минула, Тимура знову кладуть у лікарню: блідий колір шкіри, погане самопочуття, висока температура...

АУТИЗМ У 7-РІЧНОГО МАҐНУСА. ПОТРІБНІ ЧИМАЛІ КОШТИ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНОЇ СОЦІАЛІЗАЦІЇ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
10350 грн
4 роки тому одному лікарю вдалось знайти причину аутизму у Маґнуса - токсоплазмоз. Дитину пролікували, і майже відразу помітили позитивну динаміку! Дитина піддається корекції. Для того, щоб хлопчик зміг піти в школу на інклюзивне навчання, потрібні регулярні реабілітаційні курси.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ