Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

SOS! ОПОРНІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Мета:
5000000 грн
Зібрано:
3012769 грн
У військовий час звитяги лікарів цінні не менше за героїзм бійців ЗСУ! Зараз до лікарень постійно потрапляють пацієнти, що потребують невідкладної допомоги. Навантаження на опорні медзаклади міста зросло у декілька разів!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
40000000 грн
Зібрано:
29241102.74 грн
Ми не лишаємось осторонь від нагальних потреб, та акумулюємо усі свої ресурси і закликаємо друзів і партнерів ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ! Саме тому ми запускаємо збір коштів на нагальні потреби координаційного центру волонтерської допомоги.

13-РІЧНА ЛЕЙЛА ПРОДОВЖУЄ БОРОТИСЯ ІЗ РАКОМ КРОВІ

Мета:
50000 грн
Зібрано:
0 грн
До хвороби Лейла була активною дівчинкою. Вона танцювала, малювала, гралась із подружками. Лейкоз перервав її щасливе дитинство. Вже більше року дитина чимдуж бореться зі страшним діагнозом.

​ДАРИНА ЛУТЧИН ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ У ЛИПНІ ТА СПОДІВАЄТЬСЯ НА ДОПОМОГУ!

Мета:
23085 грн
Зібрано:
500 грн
Після довгих виснажливих медичних досліджень лікарі встановили діагноз —​ раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня. З того моменту життя родини Лутчин перетворилось у суцільну боротьбу за здорове майбутнє доньки.

АРІНА ОВЕРЧУК ПОТРЕБУЄ КУРСУ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
19000 грн
Зібрано:
0 грн
Через складні діагнози Арінка не може одягнутись, застібнути ґудзики, обслугувати себе без сторонньої допомоги. Дівчинка не їсть тверду їжу, бо не може жувати. Також у Аріни обмежений словниковий запас, вона не відповідає за запитання, бо не розуміє звернене мовлення.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ