Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
40000000 грн
Зібрано:
29286220.74 грн
Ми не лишаємось осторонь від нагальних потреб, та акумулюємо усі свої ресурси і закликаємо друзів і партнерів ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ! Саме тому ми запускаємо збір коштів на нагальні потреби координаційного центру волонтерської допомоги.

​5-РІЧНИЙ САШКО З ДЦП ТА ПРИГЛУХУВАТІСТЮ ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ

Мета:
20000 грн
Зібрано:
0 грн
Від народження 5-річний Сашко Скрипка бореться за здорове життя! Наслідки важких діагнозів не дозволяють хлопчику повноцінно насолоджуватись дитинством. Історія дитини вражає.

6​-РІЧНИЙ ДЕНИС З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ ПРАГНЕ БУТИ ЗДОРОВИМ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
0 грн
Через передчасні пологи у Дениса розвинулись складні діагнози: внутрішня гідроцефалія, спастична диплегія, епілепсія. Втім, численні реабілітаційні курси дають позитивні результати.

​8-РІЧНА ОЛЯ З ДЦП ТА УРАЖЕННЯМ МОЗКУ ПОТРЕБУЄ ВАШОЇ ПІДТРИМКИ

Мета:
16515 грн
Зібрано:
0 грн
Олі Чернявській 8 років. Внаслідок важких пологів дівчинка має складні діагнози, серед яких ДЦП, гіпоксично-ішемічне ураження мозку, часткова атрофія зорових нервів, порушення соціальної адаптації. Оля не може ходити самостійно. Через дуже поганий зір їй вкрай важко орієнтуватися у просторі. Дівчинка повсякчас травмує себе.

«...І НА ПОПЕЛІ ПРОРОСТУТЬ КВІТИ» - БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ ЦИФРОВОГО АРТУ СЕСТЕР ГАЄВИХ»

Мета:
242200 грн
Зібрано:
1010 грн
Вперше у Дніпрі відбудеться Благодійний мистецький проєкт сестер Гаєвих “...І на попелі проростуть квіти”, головною метою якого є збір коштів на придбання спеціальних рюкзаків для парамедиків.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ