Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

15-РІЧНИЙ ДАНЯ НЕ ЗДАЄТЬСЯ! ПІДТРИМАЙМО ХЛОПЦЯ, ЩО ХВОРІЄ НА ЛЕЙКОЗ

Мета:
50000 грн
Зібрано:
14885.3 грн
У стінах лікарні хлопець пройшов хіміо- і променеву терапії. Зараз він вдома, приймає «суху хімію» у таблетках. Від нещадної терапії «падають» аналізи. Тому регулярний прийом підтримувальних медикаментів просто необхідний! А усі ці ліки коштують дуже дорого. Родина давно вичерпала усі заощадження. Надія на вас, на усіх, кому небайдуже!

8-РІЧНА ЛІЗА НЕ МОЖЕ ВИМОВИТИ АНІ СЛОВА, ХОЧА ВСЕ РОЗУМІЄ...

Мета:
8500 грн
Зібрано:
4200 грн
Щоб відслідкувати стан дівчинки й визначитися з ефективними рекомендаціями, потрібна регулярна діагностика. Насамперед, нічний моніторинг, енцефалограма. Вартість такого обстеження разом із консультацією невропатолога коштує дорого. Тато Лізи сільський священослужитель, а мама не працює, бо увесь час піклується про Лізу та її старшого брата.

БОРОТЬБА ІЗ РАКОМ ТРИВАЄ! КСЮША ПОВИННА ПЕРЕМОГТИ!

Мета:
50000 грн
Зібрано:
17792.82 грн
Ксюші треба дорогі медикаменти, адже внутрішні органи потерпають від терапії. Мама увесь час поруч із донькою, а тато дитини, на превеликий жаль, помер у 2020 році. Їм ні від кого чекати допомоги. Одна надія на вас!

РАК У 17 РОКІВ! САШКО ХОЧЕ ЖИТИ, ДОПОМОЖІТЬ ЙОМУ ОДУЖАТИ!

Мета:
70000 грн
Зібрано:
16179.06 грн
Сашко вчиться на 2 курсі у Краматорському колледжі економіки і торгівлі. Хлопець майбутній економіст. Він гордість мами — вчиться на бюджеті й отримує стипендію. Попереду мали бути безтурботні студентські роки, довгі вечори з друзями. На жаль, Сашу спіткала біда. Він захворів на рак.

ДИТИНСТВО У СУЦІЛЬНІЙ ТИШІ. ЗБІР НА СЛУХОВІ АПАРАТИ ДЛЯ ЯКУБОВСЬКОГО ДАНІ

Мета:
81320 грн
Зібрано:
43671 грн
Із сучасними апаратами Даня зміг би чути, розмовляти, бути як всі. Проте вартість слухових апаратів дуже висока. Пройдуть роки, поки сім'я самотужки збере необхідну суму. А Даня хоче чути вже сьогодні! Це ж так важливо - соціалізувати дитину якомога скоріше!

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ