Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

SOS! ОПОРНІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Мета:
5000000 грн
Зібрано:
3055621 грн
У військовий час звитяги лікарів цінні не менше за героїзм бійців ЗСУ! Зараз до лікарень постійно потрапляють пацієнти, що потребують невідкладної допомоги. Навантаження на опорні медзаклади міста зросло у декілька разів!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
40000000 грн
Зібрано:
29328757.98 грн
Ми не лишаємось осторонь від нагальних потреб, та акумулюємо усі свої ресурси і закликаємо друзів і партнерів ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ! Саме тому ми запускаємо збір коштів на нагальні потреби координаційного центру волонтерської допомоги.

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ВІД CONCORD FINTECH SOLUTIONS

Реалізовано на: 50 %
Освітня програма – інвестиція в майбутнє України. Усі найголовніші знання приходять до людини в ранньому та юному віці, і згодом формують життєвий шлях особистості. Саме тому підтримка спраглих до знань молодих людей в Україні сьогодні - надважлива місія.

СОФІЯ З ВАДАМИ СЛУХУ ПОТРЕБУЄ СЛУХОВИХ АПАРАТІВ! ДОПОМОЖІТЬ ДІВЧИНЦІ ПОЧУТИ СВІТ!

Мета:
212431 грн
Зібрано:
103134.18 грн
Обдарована десятикласниця Софія Нороха потребує термінової заміни слухових апаратів. Дівчинка з 5 років має сенсоневральну приглухуватість, але спрагла до навчання і саморозвитку.

​10-РІЧНИЙ ІВАН З ВАДОЮ СЛУХУ МРІЄ ПРО НОВИХ ДРУЗІВ. ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ!

Мета:
119300 грн
Зібрано:
15798.73 грн
У 3 роки батьки і вихователь у дитсадку помітили, що Ваня погано чує. Хлопчик не розмовляв. Родина зверталась до багатьох лікарів у різних містах і зрештою, Вані встановили діагноз — двобічну сенсоневральну туговухість II-III ступеню.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ