Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

SOS! ОПОРНІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Мета:
5000000 грн
Зібрано:
3017400 грн
У військовий час звитяги лікарів цінні не менше за героїзм бійців ЗСУ! Зараз до лікарень постійно потрапляють пацієнти, що потребують невідкладної допомоги. Навантаження на опорні медзаклади міста зросло у декілька разів!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
40000000 грн
Зібрано:
29328757.98 грн
Ми не лишаємось осторонь від нагальних потреб, та акумулюємо усі свої ресурси і закликаємо друзів і партнерів ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ! Саме тому ми запускаємо збір коштів на нагальні потреби координаційного центру волонтерської допомоги.

​У НАЗАРА З ДЦП Є УСІ ШАНСИ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ ВАЖКОГО ДІАГНОЗУ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
0 грн
Реабілітологи дають позитивні прогнози щодо розвитку Назара. Вони стверджують, що за умови регулярних занять, а також операції на сухожиллях, хлопець зможе повноцінно самостійно пересуватися.

​8-РІЧНИЙ ТИМУР З ДЦП МРІЄ СТАТИ ЛІКАРЕМ! ПІДТРИМАЙТЕ ХЛОПЧИКА!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
0 грн
Зараз Тимур разом із мамою покинули рідну домівку, рятуючись від російських окупаційних військ. Та вони продовжують свою боротьбу. Тимур — життєрадісний і веселий хлопчик. Він любить книги й машинки. При цьому дитина не може змиритися зі своїм станом здоров'я. Йому боляче дивитися, як граються інші діти.

​1-РІЧНА ВАРЯ ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОГО СЛУХОПРОТЕЗУВАННЯ!

Мета:
92876 грн
Зібрано:
8983 грн
Варвара Черемних народилась у м. Василівка Запорізької області за 4 дні до повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну. Дівчинці було всього 6 днів, коли мамі впереше довелось ховати її від обстрілів у підвалі будинку.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ