Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

ОСТАННЯ НАДІЯ АНТОНЕНКА ДІМИ. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР!

Мета:
70000 грн
Зібрано:
3604 грн
2,5 роки Діма вчиться ходити заново. Страшна травма спини розділила його життя на «до» та «після». Лікарі прогнозували для Дмитра невтішне майбутнє. Казали, що він вже ніколи не встане з ліжка. Проте Діма зміг! Завдяки наполегливій праці, старанням і регулярним реабілітаціям хлопець вже зробив свої перші кроки. І він не збирається здаватися!

НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА ПАЦІЄНТАМ ОДКЛ

Мета:
500000 грн
Зібрано:
30000 грн
​Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня —​ один з опорних медзакладів міста, області та південно-східного регіону України загалом. Саме сюди у приймальне відділення щодня потрапляють маленькі пацієнти. А у реанімаціях рятують десятки життів. Як лікарня такого завантаження, у неї апріорі є всі необхідні засоби для рятування пацієнтів, в тому числі і з опіками різної тяжкості. Але, як часто буває, потреб і зусиль може знадобитися значно більше! До того ж, коли лік іде не на дні, а всього на години! Від своєчасно...

САМОСТІЙНІ КРОКИ САТАНОВСЬКОГО МАКАРА. ДОПОМОЖІТЬ ЗДІЙСНИТИ МРІЮ!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
0 грн
Макару 8. У нього ДЦП. За його маленькими плечима безліч реабілітацій, консультацій, лікувань. І звісно, купа досягнень! Кожна реабілітація наближає його до найзаповітнішої мрії — ходити самостійно. Можливо, уже після наступного курсу у грудні ця мрія здійсниться. З вашою допомогою.

ДОРОГІ ЛІКИ ДЛЯ СОЛОВЙОВА МИШКА ІЗ АУТИЗМОМ

Мета:
10600 грн
Зібрано:
0 грн
У 2020 р. Мишкові встановили остаточний діагноз — гіперактивний синдром з розумовою відсталістю та стереотипними рухами. Лікар призначив Мишкові дорогі ліки, що будуть позитивно впливати на нервову систему. Але мама-одиначка не може придбати їх самостійно.

ДОБРА І ЩИРА МАР'ЯНА КУШНІР ЧЕКАЄ ВАШОЇ ДОПОМОГИ!

Мета:
17250 грн
Зібрано:
0 грн
Мар'янці 9. Комунікабельна і милосердна дитина. Її найбільша мрія — поплавати у морі, відпочинути разом із татом і мамою, усією сім'єю. На жаль, через складний діагноз — ДЦП — Мар'яна не ходить самостійно.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ