Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

SOS! ОПОРНІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Мета:
5000000 грн
Зібрано:
3017341 грн
У військовий час звитяги лікарів цінні не менше за героїзм бійців ЗСУ! Зараз до лікарень постійно потрапляють пацієнти, що потребують невідкладної допомоги. Навантаження на опорні медзаклади міста зросло у декілька разів!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
40000000 грн
Зібрано:
29328757.98 грн
Ми не лишаємось осторонь від нагальних потреб, та акумулюємо усі свої ресурси і закликаємо друзів і партнерів ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ! Саме тому ми запускаємо збір коштів на нагальні потреби координаційного центру волонтерської допомоги.

​16-РІЧНА КСЕНІЯ З ДЦП ПЕРЕНЕСЛА ОПЕРАЦІЇ ТА ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
0 грн
Торік Ксенія перенесла операцію на лівому стегні після вивиху. Дівчина досі відновлюється після останнього операційного втручання. Ксенії щодня доводиться боротись за те, аби заново здобути навички.

​9-РІЧНИЙ ІВАН З МІКРОЦЕФАЛІЄЮ ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ! ПІДТРИМАЙТЕ ЙОГО!

Мета:
23634 грн
Зібрано:
0 грн
У перші півроку життя лікарі не помічали негараздів. Та мама Івана звернула увагу на те, що син розвивається із затримкою. Тому звернулась до лікарів київського ОХМАТДИТу. Тамтешні медики приголомшили родину.

​1,5-РІЧНІЙ ЄВІ З ДЦП НЕОБХІДНІ ВАША УВАГА Й ПІДТРИМКА! ДІВЧИНКА ПРАГНЕ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ ВАЖКИХ ДІАГНОЗІВ!

Мета:
25000 грн
Зібрано:
0 грн
Після кожного курсу занять Єва здобуває нові навички та вміння. На жаль, заняття зі спеціалістами коштують дорого. Вартість одного курсу понад 25 000 грн, а Єві необхідно 8 таких курсів на рік.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ