Відкриті проекти

Мільйони маленьких українців потребують нашої
допомоги кожен день!

SOS! ОПОРНІ ЛІКАРНІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Мета:
5000000 грн
Зібрано:
3015440 грн
У військовий час звитяги лікарів цінні не менше за героїзм бійців ЗСУ! Зараз до лікарень постійно потрапляють пацієнти, що потребують невідкладної допомоги. Навантаження на опорні медзаклади міста зросло у декілька разів!

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Мета:
40000000 грн
Зібрано:
29286955.74 грн
Ми не лишаємось осторонь від нагальних потреб, та акумулюємо усі свої ресурси і закликаємо друзів і партнерів ДОПОМАГАТИ УКРАЇНІ! Саме тому ми запускаємо збір коштів на нагальні потреби координаційного центру волонтерської допомоги.

«...І НА ПОПЕЛІ ПРОРОСТУТЬ КВІТИ» - БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ ЦИФРОВОГО АРТУ СЕСТЕР ГАЄВИХ»

Мета:
242200 грн
Зібрано:
40490 грн
Вперше у Дніпрі відбудеться Благодійний мистецький проєкт сестер Гаєвих “...І на попелі проростуть квіти”, головною метою якого є збір коштів на придбання спеціальних рюкзаків для парамедиків.

​КОСТІ З ВАДОЮ МОЗКУ ПОТРІБНА ДІАГНОСТИКА! ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЦЮ У БОРОТЬБІ З ХВОРОБОЮ!

Мета:
50020 грн
Зібрано:
500 грн
1 вересня цього року Костя став школярем, пішовши до першого класу. Втім, великі проблеми зі здоров’ям заважають хлопцю повноцінно вчитись. На останньому МРТ у Кості виявили прогресуючу атрофію мозочка…

​РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ 9-РІЧНОЇ МЕЛАНІЇ З ДЦП. ДОПОМОЖІТЬ ОПЛАТИТИ КУРС!

Мета:
20000 грн
Зібрано:
0 грн
Дитина відважно бореться за кожну нову навичку. Меланія розумна, весела і життєрадісна дівчинка. Вона дуже хоче бути здоровою! Родина Меланії не має змоги оплатити курс самостійно. Батько дитини не бере участі у її вихованні, не допомагає фінансово.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ