Мета:
18580 грн
Зібрано:
18580 грн
Створений:
23-02-2021
Статус:
Завершений

ХВОРОБА НЕ ДАЄ 12-РІЧНОМУ АНДРІЮ ХОДИТИ: ПОТРІБНА ПОСИЛЕНА РЕАБІЛІТАЦІЯ!

Діагнози Андрія важко вимовити - «дисплазія сполучної тканини, скорочення лівої ноги, статичне порушення постави». Проблеми стали помітними два роки тому, коли у хлопця почали сильно боліти суглоби, Андрій з трудом рухався, бігати взагалі не міг.

«Ми помітили, що почала зменшуватись стопа, після обстеження виявилося, що вкорочена і нога. Син почав активно рости, слабкі м‘язи не спроможні стали переносити вікових навантажень і тому з‘явились деформації. Їх необхідно негайно усунути, щоб дитина змогла жити повноцінним життям.

Андрію необхідно терміново лікуватися в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Один курс реабілітації коштує близько 20 000 гривень, також нам потрібно окремо оплачувати проживання, дорогу. В нашій сім‘ї дуже складне матеріальне становище. Менша донька має діагноз ДЦП, постійно потребує реабілітацій та ліків. Андрія теж треба негайно лікувати. Дуже сподіваюся на вашу допомогу. Двох хворих дітей поставити на ноги в наш час просто нереально. Тому звертаюсь до небайдужих людей з великим проханням по допомогу!» - Людмила Жеребило.

Андрію на реабілітацію потрібно їхати негайно, від цього залежить результат. Ми звертаємось до вас допомогти хлопцю стати на ноги та позбутися тяжких наслідків хвороби.

Мета проєкту: зібрати 18 580 гривень на реабілітаційне лікування для 12-річного Андрія Жеребило.

Проект завершений
Сотрудники банка Concord
24-02-2021
10:17
18580 грн.
Свидетельство о рождении 
Медицинское заключение 
Медицинское заключение 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ