Мета:
380000 грн
Зібрано:
380000 грн
Створений:
30-04-2021
Статус:
Завершений

СТЕРИЛІЗАТОР ДЛЯ ЦЕНТРУ МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ІМ. РУДНЄВА

Збір коштів завершено: 06.05.2021

Ми впевнені, що крім адресних проєктів, дуже важливими є більш масштабні кейси. Так допомога стає системнішою.

"ДоброДій" відкриває збір на придбання парового стерилізатора ГК-100 "Артем" з автоматичним управлінням процесу стерилізації для спеціалізованого клінічного медичного центру матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва (м. Дніпро).

Цей апарат вкрай необхідний для стерилізації медичного обладнання. Адже щодня у лікарні проводять близько 60 операцій у дітей.

Завдяки стерилізатору можна буде у максимально короткий термін забезпечити стерильність інструментів та витратних матеріалів. А це означає, що хірурги зможуть оперувати більше дітей!

На жаль, попередній стерилізатор, що був у лікарні, вийшов зі строю. А на придбання нового апарату не вистачає державних коштів.

Тому, Біржа Благодійності "ДоброДій" разом із лікарями медцентру ім. Руднєва закликає усіх небайдужих приєднатися до проєкту і внести свій вклад у добру справу!

Мета проєкту: придбати паровий стерилізатор ГК-100 "Артем" з автоматичним управлінням процесу стерилізації для спеціалізованого клінічного медичного центру матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва (м. Дніпро).

Проект завершений
Соціально відповідальна компанія
05-05-2021
12:44
380000 грн.
Запит на надання допомоги 
Рахунок 
Специфікація 
Рахунок 
Накладна 
Акт прийому-передачі благодійної допомоги 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ