Мета:
43500 грн
Зібрано:
43500 грн
Створений:
20-05-2021
Статус:
Завершений

АСПІРАТОР ДЛЯ ЯКІСНИХ ОПЕРАЦІЙ ГОЛОВИ І ШИЇ. ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ ІМ. РУДНЄВА ЗВЕРТАЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Збір коштів завершено: 21.05.2021

Адміністрація Центру матері та дитини ім. професора Руднєва звернулась до нас із великими проханням. Зараз медичний заклад конче потребує аспіратора для відділення хірургії голови та шиї.

У відділенні проводиться найбільша кількість операцій щелепно-лицевої ділянки у дітей з усієї Дніпропетровської області.

На превеликий жаль, державного фінансування не вистачає, щоб задовільнити усі потреби Центру. А медичний аспіратор, відсмоктувач потрібен терміново!

За допомогою апарату можна буде виводити рідини та дим з операційних ран. Завдяки цьому час втручання та дія наркозу зменшиться. Операція буде якіснішою, адже рідини та дим не потраплятимуть в нижні дихальні шляхи, ШКТ.

"ДоброДій" за системний підхід у благодійності. Ми відкриваємо збір на придбання апарату, щоб ще більше діток отримали своєчасну та якісну медичну допомогу.


Мета проєкту: придбати медичний аспіратор, відсмоктувач "NEW HOSPIVAC 350 BASE" для спеціалізованого клінічного медичного центру матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва (м. Дніпро).

Проект завершений
Соціально відповідальна компанія
21-05-2021
12:22
43500 грн.
Рахунок 
Запит на надання допомоги 
Рахунок 
Накладна 
Акт прийому-передачі благодійної допомоги 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ