Мета:
9900 грн
Зібрано:
9900 грн
Створений:
28-09-2021
Завершений:
29-09-2021
Статус:
Завершений

ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ 4-РІЧНОЇ МАШІ З ЕПІЛЕПСІЄЮ

З перших днів Марійка була неспокійна. У 8 місяців у дитини почались судоми. Її маленьке тіло скручувало по сотні разів на добу. Крихітка перестала реагувати на іграшки і агукати. Поки шукали причину, встановлювали діагноз — втрачали час.

Коли Марійці був 1 рочок, розпочали гормонотерапію, що дозволило зупинити болючі судоми. Але майже через 2 роки епілепсія повернулась. Тоді Марійка пройшла обстеження в клініці «Епі.Нет». У неї виявили дві генетичні «поломки». Лікарі призначили кето-дієту.

Дівчинка вже рік як на суворій дієті. Результати позитивні, розвиток зрушив з місця, Марійка вивчила алфавіт, фігури, рахує до 5. А головне, це ремісія! Сьогодні маленька відвідує садочок, безмежно щаслива біжить на зустріч із дітками.

Проте останнім часом Марійка дуже боїться тварин, машин, стала дуже знервованою. Дівчинка почала заїкатися. Цілком можливо, що епілепсія повертається з новою силою. Так це чи ні, покаже діагностика. Її потрібно провести якомога раніше. А у мами-одиначки немає коштів на вартісне обстеження для донечки.


ПІБ: Шабатіна Марія Мар'янівна

Дата народження: 08.03.2017

Діагноз: Генетична епілепсія. Гіперкінетичні розлади поведінки

Мета проєкту: зібрати 9 900 грн для оплати обстеження у центрі «Епі.нет»

Проект завершений
Співробітники CONCORDBANK
29-09-2021
15:16
9900 грн.
Свідоцтво про народження 
Консультативний висновок 
Консультативний висновок 
Нічний відео-моніторинг 
Рахунок 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ