Мета:
10600 грн
Зібрано:
10600 грн
Створений:
19-10-2021
Завершений:
26-10-2021
Статус:
Завершений

ДОРОГІ ЛІКИ ДЛЯ СОЛОВЙОВА МИШКА ІЗ АУТИЗМОМ

У місті Сєвєродонецьку разом з мамою та бабусею проживає маленький хлопчик, якого звуть Мишко. У вересні йому виповнилося 6 років. Він любить ходити у свій дитсадочок. А особлива його пристрасть — розважальні центри з батутами і лабіринтами.

На жаль, Мишко спілкується з рідними тільки поглядом й емоціями. Хлопчик не розмовляє.

Коли дитині було 2 роки, мама Оля помітила: малюка не цікавлять інші дітки, він не розуміє зверненого мовлення. Лікарі підтвердили побоювання — розлади аутистичного спектру.

З тих пір мама не полишає спроб адаптувати свою дитину до повноцінного життя. Хлопчик регулярно відвідує реабілітаційні центри. У 2020 р. Мишкові встановили остаточний діагноз — гіперактивний синдром з розумовою відсталістю та стереотипними рухами.

Лікар призначив Мишкові дорогі ліки, що будуть позитивно впливати на нервову систему. Але мама-одиначка не може придбати їх самостійно. Будь ласка, давайте підтримаємо Михайлика!


ПІБ: Соловйов Михайло Євгенійович

Дата народження: 25.09.2015

Діагноз: Дитячий аутизм. Гіперактивний синдром з розумовою відсталістю та стереотипними рухами. Загальне недорозвинення експресивного мовлення. Сенсомоторна алалія

Мета проєкту: зібрати 10 600 грн на придбання медпрепаратів «Гліатилін» та «Сілента»

Проект завершений
CreditPlus
25-10-2021
11:41
10600 грн.
Свідоцтво про народження 
Довідка 
Рахунок, накладна 
Рахунок, накладна 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ