Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
02-11-2021
Завершений:
19-11-2021
Статус:
Завершений

ТІЛЬКИ З ВАШОЮ ДОПОМОГОЮ ЖОРА СКАЖЕ СВОЄ ПЕРШЕ У ЖИТТІ РЕЧЕННЯ!

У 6-річного Жори так багато складних діанозів: церебральний параліч, епілепсія, часткова атрофія зорових нервів обох очей, затрика розвитку... Від самого народження хлопчик бореться за своє життя і здоров'я.

Батьки не покладають рук. Не дивлячись ні на що, вони прагнуть максимального відновлення для сина. Жорік приймає дорогі німецькі ліки, аналогів яких немає в Україні. Мама займається з хлопчиком вдома. Дитина регулярно відвідує курси реабілітацій. Після кожного такого курсу у Жори прослідковується позитивна динаміка.

Жорік дуже кмітливий хлопчик, пише мама Каріне. Він все розуміє, любить вчитися, терплячий та слухняний. Реабілітологи відмічають, що хлопча чимдуж старається на заняттях.

Наразі Жора не ходить і не розмовляє. Проте з кожним курсом він усе впевненіше повзає, довше сидить. І вимовляє усе більше нових слів! Хоч поки що не складає їх у речення.

Родина Хаустових немає власного житла. Орендована квартира коштує дорого. До того ж, у Жори є старша сестричка-школярка. Сім'я ледве зводить кінці з кінцями!

Тільки із вашою допомогою Жорік поїде на реабілітаційний курс напочатку січня. Будь ласка, не залишайтесь байдужими!


ПІБ: Хаустов Георгій Андрійович

Дата народження: 07.12.2015

Діагноз: Спастичний церебральний параліч (подвіцйна геміплегія), рухові порушення 4-го рівня. Симптомаитчна епілепсія. Часткова атрофія дисків зорових нервів обох очей. Затримка темпів статокінетичного та психомовного розвитку. Системний недорозвиток мови

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у центрі іпотерапії «Росток життя»

Проект завершений
CreditPlus
19-11-2021
15:21
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка з медичної картки 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ