Мета:
9000 грн
Зібрано:
9000 грн
Створений:
31-12-2021
Завершений:
16-01-2022
Статус:
Завершений

ДИТИНСТВО З ЕПІЛЕПСІЄЮ. ПОТРІБНА ДОРОГА ДІАГНОСТИКА ДЛЯ НОВІКОВА НАТАНА!

Натан народився передчасно, на 32-му тижні вагітності. Він не дихав, місяць провів у реанімації, на ШВЛ. Потім ще 3 місяці на виходженні в «Охматдиті». У хлопчика почалася гідроцефалія, у віці 2,5 місяця нейрохірурги поставили шунт.

МРТ показало, що у Натана стався крововилив у мозок, як результат — важке пошкодження мозку.

Попри це, після виписки Натан почав розвиватися: тримати голову, посміхатися, тягнутися за іграшками. Поки у віці 8 місяців не стався перший напад епілепсії, після котрої хлопчик втратив всі навички та перестав розвиватися. Був поставлений діагноз — синдром Веста.

Допомогла кетогенна дієта, яку ввели епілептологи у віці 1 року, через пів року настала ремісія та дитина почала розвиватися знову, на дієті Натан дотепер, вдалося зійти з протисудомних препаратів.

З того часу Натан постійно займається з фізичним терапевтом, психологом та логопедом, всі гроші сім'ї йдуть на реабілітації.

Зараз Натану 5 років і він вміє впевнено сидіти, повзати на попі, вставати біля опори, стояти з підтримкою, ходити з ходунками, за ручку та притримуючись за стіну. Говорить багато слів та словосполучень, розповідає вірші.

Хлопчина любить музикальні іграшки, книжки та пластилін. Натан дуже життєрадісна дитина, любить займатися та радіє, коли його хвалять.

Щоб контролювати стан здоров'я Натана, потрібні регулярні нічні моніторинги активності мозку — раз на 6-8 місяців. Наступна енцефалограма призначена на кінець лютого. Будь ласка, допоможіть родині оплатити її!


ПІБ: Новіков Натан Олександрович

Дата народження: 29.12.2016

Діагноз: Шунтована гідроцефалія, епісиндром (синдром Веста) в ремісії, змішана форма ДЦП, затримка психомоторного розвитку

Мета проєкту: зібрати 9 000 на оплату 1 курсу діагностики

Проект завершений
Кравчина Анна Володимирiвна
16-01-2022
14:12
3185.04 грн.
Співробітники CONCORDBANK
04-01-2022
11:15
5814.96 грн.
Свідоцтво про народження 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ