Мета:
8500 грн
Зібрано:
8500 грн
Створений:
21-01-2022
Завершений:
01-02-2022
Статус:
Завершений

8-РІЧНА ЛІЗА НЕ МОЖЕ ВИМОВИТИ АНІ СЛОВА, ХОЧА ВСЕ РОЗУМІЄ...

При народженні Ліза обвилась пуповиною і не заплакала. Хоч лікар і запевнив, що все буде добре, згодом стало зрозуміло, що маленька відстає у розвитку.

Лізу обстежили. Виявилось, що у дівчинки раннє ураження ЦНС, атонічно-астенічний синдром, затримка психо-мовленнєвого розвитку, стійкі рухові порушення.

Батьки відразу кинулись боротися за здоров'я дитини. Іще до року Ліза почала займатися з реабілітологами. І більшість проблем вдалось подолати. На жаль, залишився атонічно-астенічний синдром. Це один із видів ДЦП, але без спастики. А навпаки: тонус знижений, слабкість, в'ялість м'язів. Через це Ліза зовсім не розмовляє. При цьому розуміє все.

Дівча так старається, так хоче бути, як всі, ходити до школи. Ліза дуже позитивна, любить танцювати. Із задоволенням малює, незважаючи на те, що пальчики її не слухаються.

Щоб відслідкувати стан дівчинки й визначитися з ефективними рекомендаціями, потрібна регулярна діагностика. Насамперед, нічний моніторинг, енцефалограма. Вартість такого обстеження разом із консультацією невропатолога коштує дорого. Тато Лізи сільський священослужитель, а мама не працює, бо увесь час піклується про Лізу та її старшого брата.

Будь ласка, допоможіть родині Заторських! Плановий скринінг призначено на 18 лютого. Долучіться до збору і подаруйте Лізі шанс на щасливе майбутнє!


ПІБ: Заторська Єлизавета Сергіївна

Дата народження: 28.01.2014

Діагноз: Структурна епілепсія з частими парціальними нападами. Когнітивне зниження з затримкою психічного та мовленнєвого розвитку. Атонічно-астенічний синдром зі стійкими руховими порушеннями.

Мета проєкту: зібрати 8 500 грн на оплату обстеження у лікувально-діагностичному центрі «Лікарська практика»

Проект завершений
Перерозподіл коштів з проєкту 1165 (Агеєва Кіра)
01-02-2022
09:51
4300 грн.
SlonCredit
25-01-2022
12:31
4200 грн.
Свідоцтво про народження 
Довідка з лікарні 
Консультативний висновок спеціаліста 
Призначення від лікаря 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 1 
Акт виконаних робіт 2 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ