Мета:
7700 грн
Зібрано:
7700 грн
Створений:
02-02-2022
Завершений:
08-02-2022
Статус:
Завершений

МРТ ДЛЯ 10-РІЧНОГО БОГДАНА ІЗ ЦЕРЕБРАЛЬНИМ ПАРАЛІЧЕМ

«Мій син народився передчасно на шостому місяці вагітності з масою тіла 840 грамів, з цього дня й почався його тяжкий шлях», — починає свою розповідь Людмила, мама Богдана.

«3 місяці реанімації, 82 дні на ШВЛ, ще півтора в неонтології. Додому ми виписалися майже в 5 місяців. А в 1 рік синові поставили страшний діагноз дитячий церебральний параліч».

Сьогодні Богданчику 10 років. Він мужньо бореться за повноцінне життя, проходячи безліч різних процедур, масажів, ЛФК, уколів, голкотерапії, реабілітацій...

Богданчик все розуміє, тільки не може самостійно сказати, бо його тіло, ручки, ніжки та обличчя скуті спазмами. Це не дає йому можливості рухатись, говорити, та повноцінно жувати.

Хлопець навчається в спеціалізованій школі, вчитись любить, незважаючи на рухові обмеження. Навчився читати про себе, рахувати, любить слухати книжки та дуже любить інформатику, хоче вивчати комп'ютерні програми.

Лікарі прогнозують щасливе майбутнє для Богдана за умови постійного лікування. Зараз хлопчина потребує дорогого обстеження. Завдяки точній діагностиці лікарі зможуть призначити ефективну терапію. Будь ласка, допоможіть хлопцеві!


ПІБ: Підопригора Богдан Юрійович

Дата народження: 29.05.2011

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез

Мета проєкту: зібрати 7 700 грн на оплату МРТ головного мозку у «Омега-Київ»

Проект завершений
Співробітники CONCORDBANK
08-02-2022
13:38
7700 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Направлення 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ