Мета:
23000 грн
Зібрано:
23000 грн
Створений:
04-02-2022
Завершений:
21-02-2022
Статус:
Завершений

7-РІЧНА ДАША ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ!

Дашуня Сиващенко народилася на півтора місяці раніше терміну: у 34 тижні вагітності лікарі виявили, що дитина отримує недостатньо кисню та провели екстрений кесарів розтин. Цілий місяць Дашенька провела у реанімації на ШВЛ, ще два — у відділенні патології новонароджених. Маля серйозно відставало у розвитку, і в 3 роки Даші поставили діагноз ДЦП.

Не порахувати, скільки курсів реабілітації, масажу, ЛФК пройшла дівчинка. Вона постійно займається у «Центрі комплексної реабілітації для людей з інвалідністю», регулярно плаває в басейні.

І є чудові результати! Дашенька може самостійно сідати, підніматися і стояти, спираючись на меблі, з підтримкою робити до 10 кроків. Вона знає цифри, вивчає букви, добре розуміє звернене мовлення, виконує прохання та говорить.

Дашуня — справжня модниця: постійно крутиться перед дзеркалом, змінюючи вбрання. Використовує мамину косметику за призначенням. Любить возитися з котом Мурчиком: наряджає і катає його у колясці. І кіт терпляче «грає» із Дашою. А ще дитина любить співати.

Фізичний розвиток різко пішов уперед після першої ортопедичної операції за методом Ульзибата, проведеної в листопаді 2020 року. Коли кінцівки не розгинаються повністю сухожилля ніби «костеніють», перестають працювати як належить і додатково обмежують рухові можливості. Операція за методом Ульзибата вирішує цю проблему, роблячи мікро-насічки на сухожиллях. І саме завдяки їй Дашенька почала активно вчитися ходити.

Але контрактури в ахіллових сухожиллях все ще вимагають усунення, тому зараз потрібно провести другу таку операцію. Дашенька вірить, що зможе навчитися ходити без сторонньої допомоги. 23 000 грн вартість операції.

У сім'ї працює тільки тато, а мама повністю присвячує себе донечці. Батькам без нашої фінансової підтримки не впоратися. Допоможемо Даші здійснити її головну мрію — ходити самостійно!


ПІБ: Сиващенко Дар'я Яківна

Дата народження: 12.02.2015

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез

Мета проєкту: зібрати 23 000 грн на оплату операції


Проект завершений
БФ ПОМАГАЄМ
21-02-2022
14:19
23000 грн.
Свідоцтво про народження 
Рахунок 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Виписка після першої операції 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ