Мета:
120000 грн
Зібрано:
40000 грн
Створений:
23-02-2022
Статус:
Відкритий

​ЕНЦЕФАЛОГРАФ, ЩО ЗБЕРЕЖЕ СОТНІ ЖИТТІВ!

Центр «Мальва» — унікальний заклад Дніпропетровської області. Тут проводять комплексну реабілітацію для осіб з інвалідністю. Спеціалісти допомагають покращити не лише фізичний стан. У «Мальві» працюють над соціальною адаптацією пацієнтів, проводять психологічні сесії.

Такий системний підхід дозволяє пацієнтові значно покращувати стан здоров'я.

Фахівці «Мальви» — справжні ентузіасти. Вони стараються розвивати центр усебічно.

Так, нещодавно заклад отримав ліцензію на надання медичної допомоги передчасно народженим немовлятам та дітям із вродженими вадами головного мозку та інших структур ЦНС.

Та щоб надавати кваліфіковану допомогу, ліцензії й запалу працівників недостатньо. Для своєчасної діагностики потрібен енцефалограф. За допомогою цього обладнання можна буде запобігти розвитку ускладнень, зменшити ступінь інвалідизації і зберегти життя!

Адміністрація «Мальви» зверталась до профільних департаментів. Там у придбанні енцефалографа відмовили. Тому заклад просить допомоги у Біржі «ДоброДій».

Це може торкнутися кожного. За статистикою, кожний 5-ий малюк в Україні народжується з патологіями. А якісне обстеження — запорука успішного лікування! Об’єднавшись ми допоможемо придбати енцефалограф, що збереже сотні життів!


Мета проєкту: зібрати 120 000 грн на придбання електроенцелографічного комп'ютерного комплексу «BRAINTEST-24» для комунального закладу «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Мальва» Дніпропетровської обласної ради»

*Поля обов'язкові до заповнення

** При оплаті за допомогою платіжної картки може бути списана комісія.
При оплаті готівкою через касу зараховуються всі 100% коштів.
CreditPlus
23-02-2022
17:23
40000 грн.
Запит на надання допомоги 
Відповідь від Департаменту соцзахисту населення 
Специфікація 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ