Мета:
19801.4 грн
Зібрано:
19801.4 грн
Створений:
13-04-2022
Завершений:
15-04-2022
Статус:
Завершений

​ВОЛОДІ ПОТРІБЕН «ЦЕРЕБРОКУРИН»! ПОДАРУЙТЕ ДИТИНІ ШАНС БУТИ ЗДОРОВИМ!

У 6-річного Володі непростий діагноз — затримка психо-мовленнєвого розвитку внаслідок органічних уражень ЦНС та метаболічних порушень.

Від самого народження хлопчик обстежувався у сотнях кабінетів. Педіатри, неврологи, генетики. До війни хлопчина відвідував навчально-реабілітаційний центр, займався з логопедом, дефектологом, реабілітологами.

Дитина майже не розмовляє і потребує постійного дорогого лікування. Минулого року лікар генетик-метаболіст призначив Вові дороговартісний препарат «Цереброкурин».

Завдяки вам ми допомогли Володі та придбали перші 20 ампул препарату! Результат приголомшив: дитина почала говорити, навчилась рахувати до 100 і читати!

«Син може вирішувати математичні завдання на дві дії (додавання та віднімання), вивчив таблицю множення. Володя став дуже добре запам'ятовувати, майже як усі здорові діти. Вчить вірші, молитви, може розповісти про себе: що він робив, куди ходив. Розуміння мови також покращилось» , — розповідає мама хлопця Олена.

Попереду у маленького пацієнта ще багато роботи: треба працювати над вимовою, моторикою, наздоганяти однолітків у розвитку.

Вартість одного курсу лікування — двох упаковок препарату — близько 20 000 грн! І мати-одиначка не в змозі придбати такі дорогі ліки, бо через війну Олена втратила роботу.

Володя хороший і милий хлопчина. Він любить музику, мультики, із задоволенням гуляє на свіжому повітрі. Давайте допоможемо йому жити повноцінним життям!


ПІБ: Самофал Володимир Олегович

Дата народження: 14.04.2016

Діагноз: ЗПМР. Органічні ураження ЦНС. Мітохондріальне захворювання із вторинним порушенням окислення жирних кислот. Сполучна дисплазія. Часткова непереносимість лактози. Гіпераммонемія. Непереносимість гістаміна. Порушення детоксикації. Порушення вуглеводного обміну. Йододефіцит. Порушення обміну сірковмісних кислот.

Мета проєкту: зібрати 20 050 грн на придбання «Цереброкурину»

Проект завершений
Перерозподіл коштів з проєкту 1011 (Джерш Ілля)
15-04-2022
13:07
19801.4 грн.
Свідоцтво про народження 
Довідка 
Довідка 
Рецепт 
Рахунок, накладна 
Рахунок, накладна 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ