Мета:
150000 грн
Зібрано:
0 грн
Створений:
09-05-2022
Статус:
Відкритий

Аукціон картин «МИСТЕЦТВО = ЗАХИСТ»

Люди мистецтва також працюють задля української перемоги і допомагають армії. Пензлі в руках художників можуть перетворитись на ефективну зброю!

26 травня митці з усієі України проведуть в Дніпрі аукціон-продаж картин, а на всі виручені кошти будуть придбані тепловізор, дрон та генератор, і передані на передову у найгарячіші точки.

Студія Brush Hero залучила традиційних та цифрових художників, тату-майстрів, керамістів та багатьох інших митців, які прагнуть своєю творчістю наблизити українську перемогу.

До уваги художників: збір робіт ще триває! Якщо ви готові поділитися своїм витвором мистецтва для доброї справи, пишіть в особисті Brush Hero! Чим більше витворів мистецтва будуть продані з аукціону, тим більше обладнання буде передано захисникам.

Біржа Благодійності «ДоброДій» виступає оператором благодійної допомоги та відповідає за повну прозорість та звітність по зібраним коштам.

Кожен лот, придбаний на аукціоні — це воїн, що повернеться додому! Приєднуйтесь та перетворюйте мистецтво на захист для наших бійців!

Мета проєкту: зібрати 150 000 грн на придбання військового оснащення та приладів для більш ефективної роботи українських військовослужбовців.

*Поля обов'язкові до заповнення

** При оплаті за допомогою платіжної картки може бути списана комісія.
При оплаті готівкою через касу зараховуються всі 100% коштів.

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ