Мета:
20000 грн
Зібрано:
50 грн
Створений:
23-06-2022
Статус:
Відкритий

​6-РІЧНА ОЛЯ НЕ ГОВОРИТЬ! ДІВЧИНА ПОТРЕБУЄ РЕАБІЛІТАЦІЇ!

Оля - довгоочікуваний “промінчик світла” у родині Нікітіних. На жаль, від народження дівчинка мала вади розвитку. Коли Олі був 1 рік, у неї стався епілептичний напад. Первинний огляд не зміг віднайти першопричину, тому маленьку пацієнтку дообстежували у харківському медико-генетичному центрі.

Там Олі підтвердили комплекс складних діагнозів, серед яких: порушення обміну сірковмісних амінокислот, синдром рухових розладів, епісиндром, затримка психо-мовленнєвого розвитку.

Попри страшні діагнози, Оля випромінює позитив, любить обійматися та обожнює музику. Дівчинка поки що не розмовляє, але батьки вірять у наполегливість дитини та ефективність лікування.

Зараз Оля змушена постійно приймати протисудомні препарати. У її випадку затримка розвитку проявляється не лише у відсутності мовлення - мозок дівчинки малоактивний. Це тягне за собою певні поведінкові розлади.

Проте покращити стан здоров'я дитини можливо! Головне - не пропускати занять зі спеціалістами. Потрібно працювати з логопедами, психологами, дефектологами. На всі необхідні аналізи, курси та медикаменти у батьків Олі не вистачає грошей. Родині Нікітіних не впоратись без вашої підтримки! Будь ласка, долучіться до збору!


ПІБ: Нікітіна Ольга Юріївна

Дата народження: 01.07.2016

Діагноз: Порушення обміну сірковмісних амінокислот. Гіпергомоцістеінемія. Вторинна мітохондріальна дисфункція. Синдром рухових розладів. Міопатичний синдром. Епісіндром. Затримка психо-мовленнєвого розвитку.

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у навчально-корекційному центрі «ТІМ»

*Поля обов'язкові до заповнення

** При оплаті за допомогою платіжної картки може бути списана комісія.
При оплаті готівкою через касу зараховуються всі 100% коштів.
Ольга
24-06-2022
00:28
50 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ