Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
29-06-2022
Завершений:
05-07-2022
Статус:
Завершений

​15-РІЧНИЙ ЯРОСЛАВ З ДЦП ТА ЕПІЛЕПСІЄЮ ПРОСИТЬ ПРО ДОПОМОГУ!

Ярославу Макаренку 15. Він любить музику і мріє про кар’єру діджея. Але з юних років змушений боротись за життя та здоров’я. У ранньому віці у хлопця вперше стались епілептичні напади, які було неможливо контролювати.

Постійний підбір ліків - як в монотерапії, так і в комплексі з 2-3 протисудомних препаратів - не давали результату, а відео ЕЕГ завжди демонструвало наявність епілептичних судом.

Крім лікування епілепсії Ярослав увесь час займався фізичною реабілітацією, адже хлопець має також ДЦП. У підлітковому віці характер судом змінився, і Ярославу стало важко тримати рівновагу і він отримував численні травми через падіння.

В грудні 2020 року Ярослав переніс одну з найскладніших операцій в хірургії епілепсії - гемісферектомію. Це - від’єднання лівої півкулі. Операція тривала 14 годин! Післяопераційний період був складним, але результат виявився вартий того вартий.

На жаль, після операції посилився парез, особливо правої руки. Це було передбачуваним наслідком. Тому зараз основна мета реабілітації юного пацієнта - відновлення та підтримка фізичного стану.

Ярослав постійно тренується, займається з реабілітологами. Але курси у спеціалізованих закладах дуже дорогі. Тому родина Макаренків звертається за допомогою до всіх небайдужих! 15-річний підліток хоче вільно рухатися і жити щасливим життям! З вашою підтримкою у нього буде шанс!


ПІБ: Макаренко Ярослав Віталійович

Дата народження: 13.03.2007

Діагноз: Симптоматична фокальна структурна епілепсія у стадії ремісії. Стан після функціональної лівобічної гемісферектомії. Правобічний спастичний геміпарез

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у санаторії "Вернигора"

Проект завершений
CreditPlus
05-07-2022
16:12
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Рахунок 
Рахунок, акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ