Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
27-07-2022
Завершений:
11-08-2022
Статус:
Завершений

​5-РІЧНИЙ АРТЕМ З ВАДАМИ РОЗВИТКУ БОРЕТЬСЯ ЗА ЗДОРОВ’Я! ХЛОПЧИК ПРОСИТЬ ПІДТРИМКИ!

Артем Лисицький - мужній хлопчик, що у свої 5 років переніс 3 складні операції. Зараз він щодня долає наслідки важких хвороб. Регулярні реабілітаційні заходи здатні дати йому шанс на здорове майбутнє. Історія боротьби маленького пацієнта за життя і здоров’я дійсно вражає.

Артем - бажаний син в родині Лисицьких. Хлопчик народився в зазначений термін і перші 2 місяці життя був здоровим немовлям. Але одного дня дитині раптом стало зле. Місцеві лікарі не могли зарадити Артемові, тож його перевели до реанімаційного відділення обласної лікарні.

Під час МРТ-діагностики у Артема було виявлено обширний крововилив у мозок. Малюка одразу ж прооперували. Але це був тільки початок страшних випробувань на долю хлопця. У 5 місяців йому діагностували епілепсію та гематому головного мозку. Тож знову було необхідне оперативне втручання.

Після другої операції почалась довга боротьба з епілептичними нападами й судомами. На те, щоб приборкати епілепсію і почати займатися з реабілітологами, пішов цілий рік. Заняття давали позитивні результати. Артем швидко здобував нові навички: почав тягнутися до іграшок, краще тримати голову.

Новий страшний діагноз сина приголомшив батьків. Трігоноцефалія, раннє зростання кісток черепа. Артема довелось прооперувати втретє. На щастя, вже за місяць дитина повернулась до планових занять. Після томатіс-терапії Артем почав краще реагувати на навколишній світ, на своє ім’я.

На жаль, хлопчик досі не сидить, не ходить, не розмовляє. За ці навички йому доводиться боротися, та фінансові можливості його родини обмежені. Батьки Артема просять усіх небайдужих підтримати їхнього сина у боротьбі з наслідками важких діагнозів!


ПІБ: Лисицький Артем Максимович

Дата народження: 22.12.2016

Діагноз: ДЦП, епісиндром, правосторонній геміпарез. Вроджена вада кісток черепа, затримка розвитку

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у Центрі реабілітації дитини «Вікторія»

Проект завершений
CreditPlus
11-08-2022
14:09
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Витяг з історії хвороби 
Виписний епікриз 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ