Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
01-08-2022
Завершений:
13-09-2022
Статус:
Завершений

​ЗБІР НА РЕАБІЛІТАЦІЮ ДЛЯ 3-РІЧНОГО АРТУРА З ДЦП ТА ЗАТРИМКОЮ РОЗВИТКУ

У перші хвилини свого життя Артур Ловіцький відразу потрапив до реанімації. За його життя медики боролись 11 днів. Після цього дитину відправили до київської лікарні ОХМАТДИТ. Тамтешні лікарі не давали втішних прогнозів, та попри це, Артур вижив, почав набирати вагу, самостійно їсти.

Та аналізи крові виявили у маленького пацієнта грибковий сепсис та абсцес головного мозку. Кожні 7 днів інтенсивного лікування Артур проходив МРТ-дослідження. Після 6-го разу маму з дитиною нарешті виписали додому.

Здавалось, що все погане позаду, та у 4 місяці Артур все ще не цікавився іграшками, не фіксував погляд та не посміхався. Невролог встановила затримку психо-моторного розвитку, порекомендувала масажі та курси реабілітацій.

За декілька місяць Артур вперше зіткнувся з епілептичними судомами. Для Артура та його родини це знову означало дороговартістне і тривале лікування у Києві. Після того, як епілепсію вдалось приборкати, хлопчику встановили ще один страшний діагноз - ДЦП.

Зараз регулярні заняття вдома і зі спеціалістами приносить свої плоди. Артур самостійно стоїть біля опори, встає на ніжки, повзає. Хлопчик любить дивитися мультики й рекламні ролики. Він має шанси навчитися ходити самостійно. Для цього потрібні систематичні заняття на курсах, що коштують чимало. Мама, що виховує сина самотужки, просить про допомогу усіх небайдужих.


ПІБ: Ловіцький Артур Олександрович

Дата народження: 15.09.2018

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез. Затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Симптоматична епілепсія у вигляді інфантильних спазмів

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у Центрі реабілітації дитини «Вікторія»
Проект завершений
CreditPlus
13-09-2022
12:29
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ