Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
17-08-2022
Завершений:
13-09-2022
Статус:
Завершений

​5-РІЧНИЙ САШКО З ДЦП ТА ПРИГЛУХУВАТІСТЮ ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ

Від народження 5-річний Сашко Скрипка бореться за здорове життя! Наслідки важких діагнозів не дозволяють хлопчику повноцінно насолоджуватись дитинством. Історія дитини вражає.

Сашко з’явився на світ на 35-му тижні вагітності. Невдовзі після народження немовля потрапило до реанімації, а потім - до відділення інтенсивної терапії новонароджених в лікарні ОХМАТДИТ.

Лікарі встановили дитині комплексні діагнози: ранній неонатальний сепсис, некротичний ентероколіт, геморагічна хвороба новонародженого, менінгіт і рецидивуючий вентрікуліт.

Майже місяць Саша провів у реанімації. З’явився супутний діагноз: постгеморогічна внутрішня прогресуюча постзапальна гідроцефалія. Але через велику кількість білку у крові і лейкоцитів шунтування малюку не робили. Натомість застосували антибіотикотерапію.

Коли стан Сашка задовільнив лікарів, його прооперували та встановили ліковорошунтуючу систему. Але, на жаль, стався рецидив. Хлопчика прооперували повторно й знову призначили лікування антибіотиками. Приблизно у 6 місяців стан Сашка стабілізувався, і його прооперували втретє.

Невдовзі після виписки хлопчик почав займатися з реабілітологами. Та через деякий час батьки помітили, що Сашко не чує. Дитині встановили кохлеарний імплантант, Сашко довго займався із сурдопедагогом.

Регулярна робота з реабілітологами принесла свої плоди. У 2,5 роки хлопчик не тільки повзав, перевертався і спирався на лікті, але й впевнено стояв біля опори. Зараз Саші майже 5. Він ходить самостійно. Хлопчик захоплюється малюванням, бавиться з іграшками, із радістю займається з дефектологом, логопедом, психологом.

На жаль, хлопчик спілкується лише з мамою, він закритий до оточуючих.

Щоб подолати наслідки важких діагнозів, реабілітаційні курси мають бути регулярними! Тільки за такої умови у маленького Саші буде шанс на здорове майбутнє. Батьки хлопчика вірять, що на заняттях син соціалізується, навчиться краще говорити й розуміти звернене мовлення.

На жаль, заняття зі спеціалістами коштують чимало. Допоможіть родині оплатити реабілітаційний курс!


ПІБ: Скрипка Олександр Анатолійович

Дата народження: 19.09.2017

Діагноз: ДЦП, геміпаретичний варіант. Затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Стан після ЛШО. Приглухуватість IV ст.

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у Центрі реабілітації дитини «Вікторія»
Проект завершений
CreditPlus
13-09-2022
12:29
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка з медичної картки 
Медичний висновок 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ