Мета:
23280 грн
Зібрано:
23280 грн
Створений:
19-08-2022
Завершений:
13-09-2022
Статус:
Завершений

7-РІЧНИЙ НАЗАР МАЄ ГЕНЕТИЧНУ ПАТОЛОГІЮ І ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ

Назару Андрющенку 7 років. Він - бажана дитина, котра надихає оточуючих оптимізмом та любов’ю до життя. Втім, хлопчик щодня стикається з викликами здоров’ю та життю, адже йому доводиться протистояти важкому генетичниму діагнозу.

Коли Назару виповнилось 6 місяців, він не повзав, не сидів і навіть не тримав голову. Встановити точний діагноз лікарі змогли лише за 2,5 роки. Виявилось, що дитина має рідкісну хромосомну патологію.

Завдяки регулярним заняттям з реабілітологами Назар з часом навчився впевнено ходити й бігати. Але, на жаль, він все ще не розмовляє і не розуміє зверненого мовлення. Назара потрібно соціалізувати з допомогою спеціалістів.

Останні роки хлопчик займається з інструктором у басейні. Мама Назара помітила, що під час занять у воді син заспокоюється, стає врівноваженим, краще дослухається до вказівок реабілітолога. Вода дозволяє йому відчувати межі власного тіла.

Психо-мовленнєвий розвиток тісно пов’язаний з фізичним навантаженням. Регулярні заняття у басейні покращують координацію рухів та психоемоційний стан. Будь ласка, допоможіть родині Назара оплатити курс занять і покращити стан дитини!

ПІБ: Андрющенко Назар Анатолійович

Дата народження: 10.06.2015

Діагноз: Хромосомна патологія (додатковий матеріал на короткому плечі хромосоми 8 локації р-23 нова мутація) внаслідок вродженої вади головного мозку (лізенцефалія, полімікрогірія), затримка психомоторного та мовленнєвого розвитку

Мета проєкту: зібрати 23 280 грн на оплату занять з фізичного розвитку у дитячому басейні “Vodo.Grai”
Проект завершений
CreditPlus
13-09-2022
12:28
13464 грн.
Olga Kudrytska
02-09-2022
11:36
9816 грн.
Свідоцтво про народження  
Корінець медичного висновку 
Виписка з медичної карти ст.1 
Виписка з медичної карти ст.2 
Виписка 

Наші благодійники поповнили збір 7-річного Назара Андрющенка з генетичною патологією.

​Ми щасливі, коли маємо змогу підтримувати і реалізовувати наш основний напрям діяльності - допомогу важкохворим дітям. Це можливо завдяки вашій небайдужості і добрим серцям!

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ