Мета:
20000 грн
Зібрано:
20000 грн
Створений:
31-08-2022
Завершений:
13-09-2022
Статус:
Завершений

​ВАНЯ З ДЦП ПРАГНЕ ЖИТИ БЕЗ БОЛЮ! ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЧИКУ!

Івану Клецю лише 4 роки. На жаль, дитинство хлопчика затьмарене комплексними діагнозами. Дитина має важку форму ДЦП, затримку психомовленнєвого розвитку та інші хвороби.

Іван мав з’явитися на світ разом зі своєю сестричкою, адже родина Клеців чекала на двійню. Та друга дитина завмерла на 28 тижні вагітності. Це спричинило передчасне народження Вані. При народженні малюк не кричав і не дихав. З вагою 1610 г він потрапив у відділення інтенсивної терапії для новонароджених.

Перші місяці життя Ваня разом з мамою провели в лікарнях. Кожні 6 тижнів вони проходили обстеження, планове лікування, підтримувальну реабілітацію. Дитині не було ще й року, коли встановили діагноз ДЦП.

Зараз Ваня не може сидіти, стояти і ходити самостійно. Завдяки наполегливій праці з реабілітологами, дитина почала повзати та потроху говорити. Лікарі наполегливо радять не пропускати занять. Адже найменша пауза між курсами може спровокувати регрес, втрату набутих навичок, повернення спастики.

Родина Клеців просить про допомогу усіх небайдужих! У жовтні Ваню чекають на курсі реабілітації. Допоможіть хлопчику подолати наслідки тяжких діагнозів!


ПІБ: Клець Іван Миколайович

Дата народження: 11.12.2017

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія. Рухові порушення IV рівня. Структурна епілепсія

Мета проєкту: зібрати 20 000 грн на оплату курсу реабілітації у Центрі реабілітації дитини «Вікторія»

Проект завершений
CreditPlus
13-09-2022
12:30
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ