Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Створений:
02-09-2022
Завершений:
13-09-2022
Статус:
Завершений

​6-РІЧНОМУ ВОЛОДІ З УРАЖЕННЯМИ ЦНС ПОТРІБНІ ДОРОГІ ЛІКИ! ДОПОМОЖІТЬ ДИТИНІ!

Залишок невикористаних коштів у розмірі 248,60 грн було перенаправлено на проєкт Запорожець Даші.

У Володі Самофала непростий діагноз — затримка психо-мовленнєвого розвитку внаслідок органічних уражень ЦНС та метаболічних порушень.

Від народження лікарні стали для хлопчика другим домом. Він обстежувався у сотнях кабінетів - у педіатрів, лікарів-неврологів та генетиків. До війни хлопчина відвідував навчально-реабілітаційний центр, займався з логопедом, дефектологом, реабілітологами. Дитина майже не розмовляє і потребує постійного дорогого лікування.

Минулого року генетик-метаболіст призначив Вові лікування дороговартісним препаратом «Цереброкурин». Завдяки вам ми допомогли юному пацієнту та придбали перші 20 ампул препарату! Результат приголомшив: дитина почала говорити, навчилась рахувати до 100 і читати!

Навесні нам вдалося зібрати кошти на другий курс лікування. Ті результати, яких вдалось досягнути завдяки терапії, приголомшують! Ось, що нам розповіла нам мама Володі: «Після другого курсу препарату у сина виявилися геніальні математичні здібності. Він, 6-річний, вирішує складні логічні задачі для 5 класу на декілька дій, розуміє дроби, ступені, обчислює вирази із декількома 7-значними цифрами. Вчителі кажуть, що Володя особливо обдарована дитина. Також у сина гарна пам’ять. Прочитавши вірші або розповіді, одразу запам'ятовує і розповідає. Але Володя поки що має проблему із вимовою слів, тож треба продовжувати лікування «Цереброкурином». Я дуже благаю про допомогу, бо через війну я втратила роботу і зовсім не можу сплатити вартість препарату».

Будь ласка, підтримайте Володю! «Цереброкурин» коштує дорого, але він ідеально підходить для лікування хлопчика! Майбутнє дитини залежить від вашої допомоги! Долучіться до збору!


ПІБ: Самофал Володимир Олегович

Дата народження: 14.04.2016

Діагноз: ЗПМР. Органічні ураження ЦНС. Мітохондріальне захворювання із вторинним порушенням окислення жирних кислот. Сполучна дисплазія. Часткова непереносимість лактози. Гіпераммонемія. Непереносимість гістаміна. Порушення детоксикації. Порушення вуглеводного обміну. Йододефіцит. Порушення обміну сірковмісних кислот.

Мета проєкту: зібрати 20 050 грн на придбання «Цереброкурину»

Проект завершений
CreditPlus
13-09-2022
12:28
18137 грн.
Аноним
09-09-2022
21:12
1413 грн.
panchenkoekaterina@ukr.net
02-09-2022
15:58
500 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Заключення 
Заключення 
Призначення від лікаря 
Рецепт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ