Мета:
76000 грн
Зібрано:
76000 грн
Створений:
15-09-2022
Завершений:
20-09-2022
Статус:
Завершений

​11-РІЧНОМУ ЖЕНІ З ДЦП ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ! ІНАКШЕ ВІН НЕ ЗМОЖЕ ХОДИТИ!

Женя народився недоношеним і ледь вижив. Перші дні життя він провів у реанімації, наступні 3 місяці - у стаціонарі. Під час виписки Жені встановили комплексні діагнози: менінгоенцифаліт, спастичний тетрапарез, атрофічний синдром, гіперметропатія очей.

Коли хлопчику виповнилось 3 роки до вищезгаданого переліку хвороб додались ДЦП, подвійна спастична геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, груба затримка психо-моторного розвитку.

Зараз Женя не ходить, майже не розмовляє, не може сидіти без обмежувачів, їсть тільки перетерту їжу. Через надмірну спастику м'язів його ліва нога дещо коротша за праву, а в колінах та гомілках викривлені суглоби.

У цьому році у Євгена виявили підвивихи кульшових суглобів. Аби він зміг ходити, спочатку потрібно вправити кульшові суглоби, а потім оперувати коліна та гомілки. Операція передбачає встановлення спеціальних металевих фіксаторів. Їхня вартість - 76 000 грн. У мами, котра сама має інвалідність 3 групи та самотужки виховує сина, таких коштів немає.

Женя, емоційний та життєрадісний, мріє про свої перші самостійні кроки! Попереду довгий шлях і складна боротьба. Але родина Лєтових вірить у диво й сподівається на ваші добрі серця!


ПІБ: Лєтов Євгеній Павлович

Дата народження: 23.08.2011

Діагноз: ДЦП, подвійна спастична геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, груба затримка психо-моторного розвитку. DS контрактури суглобів верхніх та нижніх кінцівок. Укорочення лівої нижньої кінцівки.

Мета проекту: зібрати 76 000 грн на придбання набору імплантів для хірургічного лікування

Проект завершений
CreditPlus
20-09-2022
10:15
75900 грн.
Таїса Пригода
16-09-2022
12:29
100 грн.
Свідоцтво про народження 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Корінець із медичного висновку 
Виписка 
Виписка 
Рахунок 
Розписка 
Рахунок 
Видаткова накладна 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ