Мета:
10500 грн
Зібрано:
10500 грн
Створений:
19-09-2022
Завершений:
20-09-2022
Статус:
Завершений

​ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР! ДОПОМОЖІТЬ 5-РІЧНІЙ КАТІ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ СТРАШНИХ ХВОРОБ!

17 вересня Каті Денисенко виповнилося 5 років. У цей день бажаємо Каті бути здоровою і щасливою. Ви теж можете приєднатися і підтримати дівчинку, адже зараз вона потребує термінової допомоги з оплатою реабілітації!

Дівчинка народилась передчасно. У 1,5 місяці лікарі встановили їй страшний діагноз - розщелина твердого та м'якого піднебіння. Пізніше Катю обстежили у ОХМАТДИТі. Виявилось, що крім існуючих діагнозів, у дівчинки є генетична вада - синдром Шерешевського-Тернера, мозаїчна форма. Щоб коригувати цю складну хворобу потрібна гормонотерапія.

З Катею займались фізіотерапевти. У 5 місяців дівчинка вже впевнено тримала голову, почала перевертатися. А перший реабілітаційний курс у 2021 р. показав відмінні результати: дитина почала брати у руки їжу, правильно ходити. У Каті покращилась координація рухів, дівчинка навчилась застібати гудзики, зав'язувати шнурівки; помітно знизився тонус язика.

Наприкінці жовтня Катю чекають на планових заняттях. Їй необхідно потрапити на курс, щоб зберегти позитивну динаміку і здобути нові навички. Щоб продовжити боротися за здоров'я Каті, потрібні великі кошти! Будь ласка, допоможіть їй продовжити реабілітацію! Подаруйте дівчинці шанс на щасливе дитинство!


ПІБ: Денисенко Катерина Богданівна

Дата народження: 17.09.2017

Діагноз: Синдром Шерешевського-Тернера. Розщелина твердого та м'якого піднебіння. Наслідки інтранатального гіпоксично-травматичного ураження ЦНС.

Мета проєкту: зібрати 10 500 грн на оплату курсу реабілітації в реабілітаційному центрі “Буде так!”
Проект завершений
Новоточиновы
20-09-2022
23:15
10500 грн.
Свідоцтво про народження 
Протокол ЛКК 
Епікриз 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ