Мета:
10500 грн
Зібрано:
10500 грн
Створений:
19-09-2022
Завершений:
20-09-2022
Статус:
Завершений

​ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР! ДОПОМОЖІТЬ 5-РІЧНІЙ КАТІ ПОДОЛАТИ НАСЛІДКИ СТРАШНИХ ХВОРОБ!

За сімейними обставинами курс реабілітаційних занять відкладено на невизначений термін. Невикористані кошти за згодою матері перерозподілено на проєкти Ротка Роми та Макаренко Мирослави.

17 вересня Каті Денисенко виповнилося 5 років. У цей день бажаємо Каті бути здоровою і щасливою. Ви теж можете приєднатися і підтримати дівчинку, адже зараз вона потребує термінової допомоги з оплатою реабілітації!

Дівчинка народилась передчасно. У 1,5 місяці лікарі встановили їй страшний діагноз - розщелина твердого та м'якого піднебіння. Пізніше Катю обстежили у ОХМАТДИТі. Виявилось, що крім існуючих діагнозів, у дівчинки є генетична вада - синдром Шерешевського-Тернера, мозаїчна форма. Щоб коригувати цю складну хворобу потрібна гормонотерапія.

З Катею займались фізіотерапевти. У 5 місяців дівчинка вже впевнено тримала голову, почала перевертатися. А перший реабілітаційний курс у 2021 р. показав відмінні результати: дитина почала брати у руки їжу, правильно ходити. У Каті покращилась координація рухів, дівчинка навчилась застібати гудзики, зав'язувати шнурівки; помітно знизився тонус язика.

Наприкінці жовтня Катю чекають на планових заняттях. Їй необхідно потрапити на курс, щоб зберегти позитивну динаміку і здобути нові навички. Щоб продовжити боротися за здоров'я Каті, потрібні великі кошти! Будь ласка, допоможіть їй продовжити реабілітацію! Подаруйте дівчинці шанс на щасливе дитинство!


ПІБ: Денисенко Катерина Богданівна

Дата народження: 17.09.2017

Діагноз: Синдром Шерешевського-Тернера. Розщелина твердого та м'якого піднебіння. Наслідки інтранатального гіпоксично-травматичного ураження ЦНС.

Мета проєкту: зібрати 10 500 грн на оплату курсу реабілітації в реабілітаційному центрі “Буде так!”
Проект завершений
Новоточиновы
20-09-2022
23:15
10500 грн.
Свідоцтво про народження 
Протокол ЛКК 
Епікриз 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ