Мета:
50020 грн
Зібрано:
500 грн
Створений:
22-09-2022
Статус:
Відкритий

​КОСТІ З ВАДОЮ МОЗКУ ПОТРІБНА ДІАГНОСТИКА! ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЦЮ У БОРОТЬБІ З ХВОРОБОЮ!

Кості Чикаренку 8 років, і протягом усього життя його супроводжують складні діагнози. Хлопчик народився передчасно. Під час виписки мати звернула увагу на те, що ручки дитини були затиснуті в кулаки. Але невролог заспокоїла її і переконала, що це - не проблема.

Втім, тривожні сигнали про стан здоров’я Кості продовжували надходити. У тримісячному віці хлопчик не стежив за іграшками та не реагував на маму. Зараз Костя вже вміє сидіти і йти вздовж опори, тримаючись за неї. Його хода стає все упевненішою. Хлопчик збирає пірамідку, вміє читати, малювати і співати.

1 вересня цього року Костя став школярем, пішовши до першого класу. Втім, великі проблеми зі здоров’ям заважають хлопцю повноцінно вчитись. На останньому МРТ у Кості виявили прогресуючу атрофію мозочка…

Лікар-генетик порекомендував провести додаткове обстеження на наявність метаболічних порушень чи вроджених патологій. Ця діагностика дозволить виявити проблему, підібрати необхідну схему лікування, зупинити прогресуючий процес.

Нині лікарі оцінюють динаміку розвитку дитини як слабко позитивну. Правильно підібрана медикаментозна терапія можуть стабілізувати стан Кості та значною мірою збільшити його шанси на кращі перспективи в усебічному розвитку.


ПІБ: Чикаренко Костянтин Андрійович

Дата народження: 25.06.2014

Діагноз: Вада розвитку головного мозку. Спастичний тетрапарез. Важка розумова відсталість

Мета проєкту: зібрати 50 020 грн на оплату генетичних досліджень у клініці репродуктивної медицини «Надія»

*Поля обов'язкові до заповнення

** При оплаті за допомогою платіжної картки може бути списана комісія.
При оплаті готівкою через касу зараховуються всі 100% коштів.
B.
23-09-2022
16:51
500 грн.
Свідоцтво про народження 
Довідка з лікарні 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Протокол МРТ 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ