Мета:
141400 грн
Зібрано:
141400 грн
Створений:
21-10-2022
Завершений:
25-10-2022
Статус:
Завершений

​15-РІЧНИЙ ДМИТРО З КІФОЗОМ ХРЕБТА ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ОПЕРАЦІЇ! ПІДТРИМАЙТЕ ХЛОПЦЯ!

Проблеми зі здоров’ям у Дмитра Горячова почались від народження. Спочатку маленький пацієнт мав хвороби кишківника. Потім лікарі встановили затримку психо-моторного розвитку, а згодом - муковісцидоз, за яким дитині й оформили інвалідність.

Хлопчик довго не розмовляв та не розумів зверненого мовлення. Тож до вже встановлених патологій долучились аутизм та синдром дефіциту уваги.

Одночасно з цим у Дмитра почались проблеми з поставою. Увесь час хлопець носив ортопедичні устілки, займався ЛФК, відвідував масажиста.

У підлітковому віці стан ще погіршився. Діма почав швидко рости, через це хребет ще більше деформувався. Лікарі провели гіпсування. Після гіпсування Дмитро рік носив щільний корсет. Це призвело до виникнення шкірних запалень. Лікар зняв корсет до загоєння ран і виразок.

Коли розпочалась повномасштабна війна, батько Дмитра вступив до лав ЗСУ. Через це хлопець дуже нервував і зовсім відмовлявся вдягати корсет. До того ж, запалення на шкірі не проходили.Родина звернулась до лікарів. Стало зрозуміло, що у Дмитра хвороба Шейермана-Мау, і вона прогресує. Підліток потребує операції.

Вартість оперативного втручання - 141 тис грн! Зібрати таку суму родина не в змозі, а операція це єдиний спосіб позбавити Дмитра болю в спині. Будь ласка, підтримайте родину українського військового! Поки батько Діми боронить суверенітет України, ми не маємо морального права полишити його сина у біді!


ПІБ: Горячов Дмитро Олексійович

Дата народження: 29.11.2006

Діагноз: Юнацький кіфоз грудного відділу хреба ІІІ ст (хвороба Шейермана-Мау)

Мета проєкту: зібрати 141 400 грн на оплату набору імплантів системи Socore для транспедикулярної корекції та стабілізації хребта

Проект завершений
Соседка
25-10-2022
15:09
71400 грн.
CreditPlus
24-10-2022
09:24
70000 грн.
Паспорт 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ