Мета:
20050 грн
Зібрано:
20050 грн
Створений:
26-10-2022
Завершений:
07-11-2022
Статус:
Завершений

​6-РІЧНИЙ МАРК З ВАЖКИМИ ДІАГНОЗАМИ СПОДІВАЄТЬСЯ НА ДОПОМОГУ!

Марк - третя дитина в родині Голошапових. Затяжні пологи спровокували у нього стафілокок та нейроінфекцію. З перших днів свого життя малюк отримував агресивне лікування із застосуванням антибіотиків. Наслідком цього став невтішний діагноз: атонічно-астатичний синдром зі стійкими руховими порушеннями, синдром когнітивних порушень.

Хлопчик перебуває під контролем невролога та з раннього віку лікується амбулаторно. Дитина гіперактивна, має проблеми з харчуванням та обслуговуванням себе. Марк має затримку психомовленнєвого розвитку з порушенням ходи.

Зараз дитині 6 років. Він дуже любить тварин, малювати фарбами, танцювати перед дзеркалом. Завдяки впертій боротьбі за здоров’я Марк почав потроху розмовляти та здобувати нові навички після кожного курсу занять.

Реабілітаційні заходи треба продовжувати. Вони мають бути систематичними. Тільки так у Марка буде шанс подолати наслідки важких діагнозів. На жаль, заняття зі спеціалістами коштують дуже дорого, а батьки вже витратили усі свої збереження.

Будь ласка, допоможіть Голошаповим поставити Марка на ноги! У грудні хлопчика чекають на черговому курсі томатіс-терапії.


ПІБ: Голошапов Марк Дмитрович

Дата народження: 08.05.2016

Діагноз: Наслідки нейроінфекції. Атонічно-астатичний синдром зі стійкими руховими порушеннями. Когнітивні порушення

Мета проєкту: зібрати 20 050 грн на оплату курсу реабілітації у реабілітаційному центрі «SPACE CLINIC»

Проект завершений
CreditPlus
07-11-2022
13:33
20050 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний висновок 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ