Мета:
18000 грн
Зібрано:
18000 грн
Створений:
01-11-2022
Завершений:
21-11-2022
Статус:
Завершений

​6-РІЧНИЙ ВАНЯ З ДЦП МРІЄ ХОДИТИ САМОСТІЙНО. ДОПОМОЖІТЬ ХЛОПЦЮ НАБЛИЗИТИСЬ ДО МЕТИ!

Ваня Бушмін народився передчасно, на 30-му тижні вагітності, першим з двійнят. Його сестричка, на жаль, померла на 23-ий день. Через вроджені патології малюка відправили до реанімації. Протягом двох тижнів хлопчик був підключений до ШВЛ.

Згодом його перевели до відділення патології новонароджених. Діагнози Вані - набряк головного мозку, гіпоксія, судомний синдром, псевдокистозна перивентрикулярна лейкомаляція - спричинили незворотні процеси у вигляді рухових порушень. На щастя, інтелект дитини збережено.

Усе своє життя Ваня багато працює з реабілітологами, корекційними педагогами, логопедами. Завдяки своєчасним і регулярним заняттям у Вані значно знизилася спастика, спостерігається поліпшення моторно-рухових навичок; хлопчик короткочасно утримує рівновагу.

Дитина поки що не може самостійно ходити, але кожна реабілітація наближає Ваню до цього. На заняттях він проявляє завзятість, терпіння і працьовитість. Попри постійний біль та фізичні навантаження, Ваня наполегливо рухається вперед і докладає всі свої сили для того, щоб ще на крок наблизитись до мрії.

Лікарі відзначають позитивну динаміку, є перспектива і всі свідчення того, що хлопчик зможе зробити перші самостійні кроки. Для цього потрібна безперервна реабілітація. Оплатити усі курси мама Вані не може. Вона виховує сина самотужки, бо його батько покинув дитину з інвалідністю.

Будь ласка, допоможіть Вані досягти мети й рухатись самостійно!


ПІБ: Бушмін Іван Олександрович

Дата народження: 30.04.2016

Діагноз: ДЦП. Нижній спастичний парапарез. Затримка стато-кінетичного розвитку

Мета проєкту: зібрати 18 000 грн на оплату курсу реабілітації у центрі «Буде так!»
Проект завершений
SlonCredit
21-11-2022
13:18
6000 грн.
CreditPlus
07-11-2022
13:33
12000 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка з медичної картки 
Медичний висновок 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ