Мета:
24980 грн
Зібрано:
24980 грн
Створений:
07-12-2022
Завершений:
21-12-2022
Статус:
Завершений

​ДОПОМОЖІТЬ 4-РІЧНОМУ КИРИЛУ З ДЦП ЗДОБУТИ НОВІ НАВИЧКИ! ЗБІР НА ЛЮТНЕВУ РЕАБІЛІТАЦІЮ

За сімейними обставинами курс реабілітаційних занять відкладено на невизначений термін. Невикористані кошти за згодою матері перерозподілено на проєкти Масич Марійки та Балахонова Артема.

Кирило Сітало народився майже у зазначений термін. Вагітність матері протікала добре, нічого не віщувало біди. А от самі пологи були непростими. Попри це маму з дитиною виписали з пологового за 3 дні.

Перші 2 місяці життя батьки не підозрювали, що з їх дитиною щось не так. Тільки згодом помітили, що Кирило неспокійний та відстає у розвитку. Відтак стурбована родина звернулась до лікарів.

Та навіть детальні обстеження під загальним наркозом не давали конкретних результатів — медики не могли встановити точний діагноз. Лише коли Кирилові виповнився 1 рік, у нього виявили ДЦП та рухові порушення V рівня.

Відтоді усі сили сім’ї було покладено на допомогу синові. Кирило займався лікувальною фізкультурою та відвідував басейн. У хлопчика з’явились перші успіхи: він навчився перевертатись, триматися на воді й під водою. Зараз Кирило тримає голову, сидить з підтримкою, вміє самостійно пити з пляшечки. Він любить бути в компанії інших дітей.

Після початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну, оплачувати реабілітаційні заходи для сина стало важко. До того ж, батько Кирила пішов із сім’ї. Будь ласка, допоможіть Кирилові стати на ноги. У лютому його чекають на плановий курс занять. Подаруйте хлопчику шанс на здорове дитинство!


ПІБ: Сітало Кирило Олександрович

Дата народження: 15.10.2018

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія. Рухові порушення V рівня

Мета проєкту: зібрати 24 980 грн на оплату курсу реабілітації у «Реабілітаційному центрі «Еліта»
Проект завершений
Співробітники CONCORDBANK
21-12-2022
17:06
4980 грн.
CreditPlus
13-12-2022
09:56
20000 грн.
Свідоцтво про народження 
Медичний корінець 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ