Мета:
25000 грн
Зібрано:
25000 грн
Створений:
03-02-2023
Завершений:
27-02-2023
Статус:
Завершений

​ДОПОМОЖІТЬ 8-РІЧНОМУ МИКОЛІ З ДЦП ЗДОБУТИ НОВІ НАВИЧКИ!

Микола Антоненко народився передчасно. Через резус-конфлікт, немовля перебувало у важкому стані, перенесло крововилив у легені, переливання крові, було підключене до апарату ШВЛ. Після виписки Микола щодвамісяці проходив відновлювальне лікування. Потім розпочався його довгий, важкий, але результативний шлях реабілітацій.

Протягом року Микола вчився перевертатися та повзати, сидіти та тримати голову. Наразі хлопчик не говорить, не ходить та погано тримає голову. Але вже може стояти біля опори, сидіти з підтримкою. Він навчився проситись в туалет і вже два роки обходиться без підгузків, що, за словами мами, вже є неабияким досягненням.

Попри труднощі Микола пішов до школи. Зараз він навчається у 1 класі. Уроки доводиться поєднувати з регулярними реабілітаціями. Інакше повертаються гіперкінези і хлопчик перестає контролювати власне тіло.

Микола дуже любить малювати, клеїти, вирізати. Його захоплення — автомобілі. Хлопчик дуже впертий і старанний. Попри фізичні труднощі, він допомагає мамі у хатніх справах: може скласти речі до пральної машини чи береться мити посуд.

Родині важко оплатити усі необхідні лікувальні заходи для Миколи. До того ж, у тата хлопчика виявили цукровий діабет, тож чоловік не може працювати на повну силу.

Будь ласка, підтримайте Антоненків! У березні Миколу чекають на плановий курс занять, без якого стан здоров’я хлопчика може погіршитися.


ПІБ: Антоненко Микола Олександрович

Дата народження: 23.11.2014

Діагноз: ДЦП

Мета проєкту: зібрати 25 000 грн на оплату курсу реабілітації в «А-Клінік Березань»
Проект завершений
Співробітники CONCORDBANK
27-02-2023
12:47
14793 грн.
CreditPlus
08-02-2023
14:55
10207 грн.
Свідоцтво про народження 
Виписка 
Рахунок 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ