Мета:
35000 грн
Зібрано:
35000 грн
Створений:
07-02-2023
Завершений:
10-02-2023
Статус:
Завершений

​3-РІЧНІ БЛИЗНЮКИ АНДРІЙ ТА ІВАН З СИНДРОМОМ ДАУНA ПОТРЕБУЮТЬ СОЦІАЛІЗАЦІЇ!

Братам-близнюкам Андрію та Івану Бубенцовим 3 роки. Від народження хлопчики мають складний діагноз — синдром Дауна. Ця інформація приголомшила батьків, адже всю вагітність лікарі тішили родину лиш позитивними новинами, і ніхто не міг передбачити складну патологію у малюків.

Тим не менш, родина Бубенцових не втрачала час та одразу розпочала боротьбу за здоров’я дітей. Постійні масажі та заняття з лікувальної фізкультури, сенсорна інтеграція, заняття в басейні. З 2 років Андрій та Іван ще й почали відвідувати логопеда.

Батько близнюків мав стабільну роботу, тож увесь його заробіток витрачався на розвиток синів. Також 1 реабілітація на рік фінансувалась державним коштом, а також за обласною програмою «Турбота».

Повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ в Україну змінило все. Батько Бубенцових втратив стабільний заробіток, а у державному фінансуванні родині поки що відмовлено. Тож у родини немає коштів, аби, як і раніше, опікуватися лікуванням дітей. Лікарі припускають, що, якщо зараз пропустити курси реабілітації, деякі навички, такі як мовлення, будуть втрачені назавжди.

Братики люблять займатися з реабілітологами, вони дуже стараються. Андрій має дуже веселу вдачу, комунікабельний, залюбки грається з однолітками, завжди відкритий до нових знайомств. Дуже любить коли його хвалять та і сам неймовірно радіє своїм успіхам. Обожнює музику і танці.

Іван — трохи більше замкнутий, але зосереджений. Він любить малювання, конструювання, плавання. Йому подобається годувати звірів, пташок. Хлопчик з великою цікавістю ставиться до будь-якої нової діяльності. Так само, як і братик, любить музику та танці.

Андрій та Іван потребують соціалізації! Будь ласка, допоможіть їм потрапити на плановий курс реабілітації у квітні!


ПІБ: Бубенцов Андрій Михайлович, Бубенцов Іван Михайлович

Дата народження: 09.07.2019

Діагноз: Трисомія 21 хромосоми (синдром Дауна)

Мета проєкту: зібрати 35 000 грн на оплату курсу реабілітації у «Центрі реабілітації дитини «Вікторія»
Проект завершений
Новоточиновы
10-02-2023
23:05
18000 грн.
CreditPlus
08-02-2023
14:56
17000 грн.
Свідоцтво про народження 
Консультаційний висновок спеціаліста 
Рахунок 
Рахунок 
Акт виконаних робіт 
Розписка 

У вас є проект?

НАПИШІТЬ НАМ